Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Reggeli szeretkezésnél milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggeli szeretkezésnél milyen kényeztetés, póz esik a legjobban? Csókolózás, nyalakodás is? Vagy az csak fogmosás, zuhany után? És ilyenkor hétvégén, ha több idő van, többször kívánjátok meg egymást?

Figyelt kérdés

2021. máj. 8. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Csókolózás és nyalás nélkül nem tudom elképzelni a szexet szóval az is szokott lenni.
2021. máj. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanaz mint az estinél 🤷‍♂️
2021. máj. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Őszinte leszek: bár reggel áll a farkam, de igazából nincs nagy kedvem semmihez, lusta vagyok olyankor. Viszont egy jó kiadós orál baromi jólesik olyankor, miközben én lazítok.
2021. máj. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Ja, mert a csaj persze ne legyen lusta reggel...
2021. máj. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4es

Hát figyelj, ha nem akarja, nem csinálja, én nem erőltetem. Most hazudjam azt, hogy hatalmas kedvem van, miközben nincs is?

2021. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Csak őszinte válaszokat várok, szóval köszi mindenkinek :-)

Én is úgy gondolom, hogy amúgy semmi különbség nem kell, hogy legyen, attól, hogy milyen napszakban van.

Csak reggel mégis másabb, igen, hiába kipiheni magát az ember, mégis olyan nyomott sokszor, "lusta". Ugyanakkor egész éjjel együtt lenni- ez még jobban meghozhatja a a vágyat, hogy délig lustálkodjunk, ha megtehetjük.

Amúgy a csókolózás számomra is alap, nélküle nem is lehet részemről sem, csak amiatt kérdezem, mert a reggeli lehelet azért nem épp "rózsaillatú", és ehhez ki hogy viszonyul, hallottam, hogy vannak párok, akik a nyalakodást abszolút hanyagolják ilyenkor, mások pedig csak még inkább beindulnak. Magamon is észrevettem, hogy időnként egyáltalán észre sem veszek semmi kellemetlent, annyira vágyom a szerelmemre.

Köszi a válaszokat. Aki még szívesen beszámolna, milyen neki, annak örülnék :-)

2021. máj. 8. 16:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy ki kezdeményez. Ha én, akkor csókokkal, orállal ébresztgetem párom, szívesen vagyok az aktívabb, tehát jól esik a lovagló póz is. De ha ő ébreszt, akkor részéről szeretem ugyanezt. Ha lassan, finoman ébresztget. Viszont ilyenkor inkább a misszionárius pózt szeretem. Élvezem, de túl sok erőm még nincs.

A csók mehet, de előtte iszunk egy kis vizet. (van az ágy mellett mindig) Orál meg igen, mehet.

És igen, hétvégén van mikor szeretjük ágyban tölteni az egész délutánt.

2021. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 ezzel nálam nem lennél nyerő, mert ébredés után pár perccel nálam már beindulnak a szükségletek 🙂🙃 F
2021. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát van mikor férjem is félbeszakít kis időre 😄
2021. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli spontánabb, egyszerűbb, de gyorsabb nálunk. Több a fény ami főleg a feleségemet kicsit visszafogja. Nekem bejön. Nálunk vagy este, vagy reggel. Ha volt este, reggel nem szoktunk. Öregszünk...:)
2021. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!