Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk ha nem élveznek el,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk ha nem élveznek el, tényleg fáj nekik utána? (akár szex közben akár nem)

Figyelt kérdés

Egy barátom mesélte, hogy egy lányt kielégített, de végül a lány őt nem, pedig nagyon akarta volna, és másnapra meg szörnyen fájt neki (marmint a sracnak odalent). Azt viszont tudom, hogyha egy fiú nem veri ki nagyon sokáig (vagy egyszerűen csak nincs kielégítve), akkor szörnyen fáj neki. Rakerestem, de sehol sem talaltam, senki sem beszélt nekem még erről és így nem tudom elképzelni:((

19/L



2022. máj. 3. 15:18
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
80%

nekem egyszer sem fájt, állítólag megtörténhet, de gyanítom, hogy a legtöbb esetben csak ezzel akarnak hatni rád, hogy folytasd...


F

2022. máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
0%
"hogy" nélkül olvassad
2022. máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
74%
Valóban elég kellemetlen tud lenni, hogy ha hosszas izgalmi állapot után nem elegül ki az ember. 😕
2022. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
32%
Igen tud fáj odalent egy idő után
2022. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
75%
Ha visszatartja a pasi az orgazmusat, az faj de az csak a nonek jo, es kibirhato, semmi tulzas nincsen...
2022. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
84%

Vőlegénybetegségnek nevezik ezt néha. Létező dolog, de véletlenül se hagyd magad rávenni valamire amit nem szeretnél!!


Ha egy ideje izgalmi állapotban van egy fiú, de nincs folytatás, akkor feszítő, fájó érzés lehet, akár a hasba sugározva is.

2022. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
30%
Eget rengető baromság ez Kérdező, el ne hidd! A kanmajmok erre hivatkoznak, hogy mindenképp elsülhessenek, de valójában ilyen nincs. Akkor fájhat csak, ha esztelenül cibálja, mint a vadbarom. Férfiként írom, ne dőlj be az ilyen gagyi dumának.
2022. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
75%

Vőlegénybetegség, az erős izgalmi állapotban megfeszülő gátizmok nyomást (húzást) gyakorolnak a herékre ez okozza. Nem vészes, elmúlik magától.

Ha nagyon sokáig nem vered ki nem történik semmi, csak sűrűbben fog spontán felállni és éjszaka majd meglátogat a g.citündér.

2022. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hülye nem vagyok, nem hiszem el minden srácnak, de a jelenlegi fiút -akivel kavarok- nagyon szeretném boldoggá tenni.

2022. máj. 3. 15:49
 10/39 anonim ***** válasza:
14%

Hadd fájjon, durranjon szét, azt ki nem szarja le?

Ők hol foglalkoznak azzal, ha ők elmennek, a nő meg nem, azt úgy hagyják?...

2022. máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!