Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket izgatna, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket izgatna, nem érdekelne, vagy undorítana, ha a barátotok a hasatokra élvezne és utána lenyalná onnét saját spermáját?

Figyelt kérdés
Férfiként nagyon izgalmas, mikor egy nő saját puncinedveit nyalja le saját ujjáról. De mi a helyzet fordítva? Izgathat egy nőt, ha a pasijának bejön a sperma íze?

2017. máj. 2. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Bocsi, de undorítana.
2017. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Volt pár napja egy hasonló kérdés. Engem nagyon izgat és szerencsére a partneremet is, ezért gyakran ilyen "malackodósan" fejezzük be az együttlétet. :) 33/N
2017. máj. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Engem izgatna;)
2017. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Hát ez így nem, de hogy utàna megcsókolni egymàst ha a szàmba megy el az izgató tud lenni.
2017. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon izgató lenne :3
2017. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Még a hasra-elmenés izagtó is, mivel mindent látok telibe amit akarok, de hogy utána lenyalja ... na neeeeeem. Mondjuk én sem szoktam lenyelni az övét. (És emiatt nem kell lepontozni)
2017. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Meglepődnék az biztos,de miután lenyalta a spermáját és úgy csókolna meg,akkor izgatna a dolog. Azt kipróbálnám. Egyébként ha csak simán lenyalja,mert neki ez jó,akkor felőlem csinálja,nem undorító.
2017. máj. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Engem kifejezetten izgat, csókolózni utána mégjobb :)
2017. máj. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Dehogyis pontoznék le bárkit is. Sőt, köszönöm, hogy komolyan veszitek a kérdésem. Amúgy is nagy fejezet az, hogy mit mer / mit akar megosztani egy férfi vagy nő a partnerével. Kár, hogy élőben nem ilyen egyszerű válaszhoz jutni (vagy kérdezni). :)
2017. máj. 2. 17:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a hajlékonyságomnak köszönhetően képes vagyok lesz*pni magam és így gyakorlatilag képes vagyok a számba élvezni. :) Gondolom ez ritka dolog. Ez lehet hogy sokaknak undorító, szerintem nem az. Egyébként hetero vagyok.20f
2017. máj. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!