Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólna hozzá szerintetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna hozzá szerintetek, ha letapiznám?

Figyelt kérdés

Szerintem bejövök a sógoromnak. Jó, nem vagyok benne biztos de egy 90%-ot rámondanék.

Pl. Folyton stíröl, végigmér, nézi a combom, cicanaciban a puncim stb.

Lényegében nagyon jóban vannak a férjemmel, meghát a feleségével is jóban vannak: pici gyerek is van.


Hangsúlyozom: ez csak egy feltevés.

Nem, nem akarom letapizni és rámászni sem fogok soha.

Csak érdekel ilyen esetben mit reagálna egy pasi, főleg ha egy nagyon tabu esetről van szó.


Pl.: ketten maradnánk itthon, iszogatnánk stb és én akkor mondjuk megsimogatom a karját stb…meg mást is talán.

Ilyenkor mit reagálna szerintetek?



2022. máj. 3. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pasiként mondom ha bejönnél nekem, instant megdugnálak.
2022. máj. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha kölcsönös a szimpátia, márpedig kölcsönös akkor biztosan részéről is valami közeledés lenne.

Csók, puszi, simogatás, akár szex.

Én voltam hasonló cipőben, izgalmas dolgok tudnak történni az fix...

2022. máj. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 pasi vagy?
2022. máj. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 Igen:)
2022. máj. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Ha pasi és be van piálva akkor lehet nem állna ellen a kísértésnek. Az nem mindegy hogy milyen okból sógorod... a férjed testvére, vagy a húgod férje.

Mondjuk ha van tartása a fickónak én kihagynám a dolgot. Az sem túl fancy ha valaki félrekúr, de hogy még a sógorával is és azzal egy testvéri kapcsolatba beletenyereljen nem túl jó ötlet.

2022. máj. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Én nem várom meg hogy letapizz! Ha meglátom a szemed sarkában a tüzet, igyekszem majd én hogy megtapizzalak, de lesz más is! Nincs jobb mint egy állandóan tüzes nő!
2022. máj. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem akármennyire is vonzónak tarthat téged, ott van hogy a sógorod. És ha van egy kis erkölcsi tartása, akkor semmiképp se menne bele ilyesmibe.
2022. máj. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A férjem tesója. De a felesége nővére is tuti bejön neki…

Ez 100%

Szóval nem tudom mennyire lehet “tökéletes” a kis házassága, plusz mennyire lehet erkölcsi tartása

2022. máj. 4. 07:30
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha meg tudnám számolni hogy hány látványosan boldog házasságban élő férfitől halottam, hogy "Hűséget fogadtam nem vakságot"...

Ilyenek vagyunk, nem arra vagyunk kitalálva, hogy monogám módon működjünk, de ennek ellenére képesek vagyunk rá, de arra nem hogy ne ébrendjen fel a vadászösztön ha egy vonzó nőt látunk. Szerintem nem dugna meg.

2022. máj. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne hogy gerincrevágna.
2022. máj. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!