Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a csiklómat rendszeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csiklómat rendszeresen szoktam izgatni és feszítő érzést éreztem utána a végén akkor át szakadhatott a szűz hártyám??

Figyelt kérdés
2022. máj. 4. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csikló izgatástól biztos hogy nem szakad át a szűzhártyád, ahhoz behatolás kell a puncidba.
2022. máj. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi?

[link]

A csiklódnak meg a szűzhártyádnak semmi köze egymáshoz. A csikló a képen is látható helyen van (clitoris) a szűzhártya pedig a hüvelybemenet után egy kevéssel. Sporttól, vagy bármilyen más ráhatástól is el tud szakadni, és sokaknak meg is teszi még a szüzesség elvesztése előtt.

2022. máj. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lajoska! A szűzhártya nem ott lakik, ahol a csikló él!
2022. máj. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ha lesz majd párom aki elveszi a szüzességem biztos érezni fogja a különbséget nem? Arra értem hogy maszturbáltam
2022. máj. 4. 11:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A szüzességnek nem kitétele a szuzhartya megléte.
2022. máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, igen, attól, hogy a csiklódat izgatod, nem szakad át a szűzhártyád.

Viszont bármitől átszakadhat. Ha esetleg feldugsz magadnak valamit, vagy akár egy spárgától is.

Ettől függetlenül hivatalosan akkor nem leszel szűz, ha egy pasi belédhatol a szerszámával.

2022. máj. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A szűzhártyád bizonyos életkor felett már spontán átszakad. A fiatal lányoknál is csak kb. egy félkörömnyi vékony bőrredő marad belőle a szeméremajkak között. A legtöbb pasi a csiklót nem képes magától megtalálni, szerinted akkor látja hogy hol kellene keresni a szűzhártyát és az milyen???

Ja és semmit sem érez a partnered a szűzhártyából akkor sem ha még megvan.


S igenis maszturbálj!!! Fedezd fel, ismerd meg a tested, a reakcióidat, ne legyen idegen az érzés! Ezerszer jobban fogja díjazni az első pasid az első együttlétnél ha el tudod magad engedni és élvezed (nem mellékesen te is eljutsz a csúcsra) mintha stresszelve görcsösen szorongatnád és sziszegnél mert nem jó, mert idegen az érzés.

2022. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%
Ha az egész szeméremtestet túl erősen dörzsöli és még fiatal, akkor keletkezhet sérülés, nem kéne túl okosnak lenni itt egyeseknek!
2022. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
Nekem a nyalásom gyógyítja a csikló és szűzhártya fájdalmakat!
2022. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Segítek neked a szüzességed elvesztésében!

Nem fogod megbánni!

2022. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!