Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, kit választanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kit választanátok inkább? Magas férfi kis pénisszel vagy alacsony férfi nagy pénisszel?

Figyelt kérdés

Ha mindkét férfi egyformán tetszik nektek külsőleg és belsőleg is, akkor melyiket választanátok? Miért?

1. 185-190 centi magas 12-13 centis pénisszel

2. 165-170 centi magas 18-19 centis pénisszel

A válaszokban szívesen fogadok részletesebb indoklást is. Ha van kedvetek, a korotokat is megadhatjátok.



2022. máj. 4. 17:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%
Hozzá mennék a magashoz, titokban dugnék az alacsonnyal.
2022. máj. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
A 170 centis férfit 13 centis pöccsel:DDD
2022. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%
A listából kimaradt az alacsony férfi, kis szerszámmal!
2022. máj. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
15%

Egyiket sem.

Magas (195 cm), nekem tetsző férfit választottam, belé lettem szerelmes. 18cm-es pénisze van, ami számomra pont tökéletes. A magasság azért nekem fontosabb, ha csak nem extrém kicsi farka. 16+ már rendben van.

Se kisebb farkú, se nagyobb nem kell, és alacsonyabb pasi sem kell. Soha nem mennék velük kapcsolatba. Randizni sem mentem soha alacsonyabbakkal, mert semmi értelme, egyszerűen nem tudok férfiként tekinteni rájuk, nem tudom vonzónak látni őket. Úgy meg felesleges, időpazarlás.

2022. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Bummer ***** válasza:

Miért a hossz még mindig a domináns kérdés?

Meg ha már ilyen variánsok kombinációja a sablon, elgondolkodtatóbbá lehetett volna tenni azzal, hogy mondjuk a hosszabb vékonyabb, de a rövid vastagabb és ezeket magasságokkal kombinálni.

2022. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az alacsonyabb, de ettől kisebb pénisz mérettel.
2022. máj. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy ,inkább legyen egy kis esze, ne a fütyin kattogjon.
2022. máj. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!