Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A dominánsabb beállítottságú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dominánsabb beállítottságú lányok hogy szokták a pasikat csicskáztatni?

Figyelt kérdés
Hogy veszik észre, ha egy "férfi" szubmisszív és hajlamos úgymond becsicskulni? Mikor adódik olyan helyzet, amiből egyértelmű? És olyankor ezt hogyan reagáljátok le? Mit csináltok, hogy az illető ki merje nyilvánítani a hajlamát, és a kedvetekért feladja a büszkeségét? Aztán hogyan használjátok a saját kedvtelésetekre az ilyen csicskát?

2022. máj. 4. 17:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
egyszer lekúrtam egy zsidó csajt Izraelben, én általában mindig domináns vagyok, de ezzel nem lehetett, túl kemény volt, fizikálisan dominált az ágyban, katona volt, jó kondiban, kérte hogy üssem, mondtam nem és felpofozott, hogy ne legyek punci. Durva élmény volt.
márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kell, hogy az adott pasi szub legyen? Vagy van olyan személyiségü csaj, aki bárkit le tud igázni?
márc. 16. 17:28
 13/16 anonim ***** válasza:
Van olyan
márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#12: Valamelyest kell ilyen hajlam. Én biztos nem mennék le úgy kutyába, mint ahogy néhány előttem válaszoló írta. Az olyan nőket, akik ki akarnak használni, azonnal lepattintom. Én sem használom ki őket, mert az sem lenne korrekt. A szexben persze lehet néha ilyet játszani, de ez nem lehet része a mindennapi életnek semmiféleképp sem.
ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Volt egy kapcsolatom,ahol a lány szexuális téren nagyon domináns volt,mindig azt és úgy kellett csinálnom,amit ő akar,csak az ő élvezete volt a fontos,elég fura dolgokat kellett csinálnom,de őt ez izgatta.
ápr. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15: Fura dolgokat? Mint például miket?
ápr. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!