Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire termékeny egy 45-65...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire termékeny egy 45-65 év közötti férfi?

Figyelt kérdés
2022. máj. 4. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Teljes mértékben.
2022. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Erősen változó, de még bőven termel életképes spermiumsejteket, csak a mennyiségük csökken. Azaz nehezebben esik teherbe a partner, de ugyanúgy képes a megtermékenyítésre természetes úton is. A helyzet az, hogy nincs férfi klimax, akár 90 évesen is pont ugyanolyan életképes utódot tud nemzeni mint 20 évesen.
2022. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Termékeny
2022. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Védekezzél ugyanúgy. Gondolom emiatt tetted fel a kérdést.
2022. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfiaknál ez nem életkor függvénye. Valakinek lehet kevés, lassan mozgó spermája 30 évesen is, ami miatt lombikra kell menni, ha gyereket akar a párjával, másnak meg 70 évesen is “simán” összejön (lásd pl. Alec Baldwin 60+osan már kb a nyolcadik gyerekét hozza össze pár év alatt…)
2022. máj. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Anthony Quinn-nek 81 éves korában született gyereke, nagy kópé volt az öreg (azon túl hogy kiváló színész) a legidősebb gyereke 60 felett, a legfiatalabb ép' csak pár éves volt.
2022. máj. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem én is rendkívül termékeny vagyok! Pedig már 67 éves lettem! Maszturbalaskor meg mindig rengeteg spermat spriccel a peniszem! Ráadásul szinte hófehér a szine és jó sűrű az állaga!
febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!