Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktátok a golyóitok körül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok a golyóitok körül dezodorozni a bőrötöket?

Figyelt kérdés
Ugye eléggé kellemetlen izzadságszag tud onnan áradni, de nem ártalmas?

2022. máj. 5. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Stiftes, golyós deo jó rá, én 20 éve használom, semmi probléma!
2022. máj. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Igen kérlek...az a fülledt, kissé savanykás f@szszag az valami borzalom...😅
2022. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam, ha megizzadtam egyszerűen igyekszem minél hamarabb letusolni. Én még nem éreztem, hogy bűzölögne és más sem panaszkodott rá, hogy büdös. Bármit nem is érdemes odafújni, mert egy sztenderd dezodor tartalmaz olyan kemikáliákat amik irritálhatják a bőrt, ami ott érzékenyebb. Ha valamit használni szeretnél, akkor próbálj olyat ami természetes anyagokból készült, vagy kifejezetten egész testen alkalmazható, gyártanak ilyeneket.
2022. máj. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én használok mindig, de állítólag ártalmas az aluminium só ami a dezodorokban van. Bár gondolom minden ártalmas manapság már :D
2022. máj. 5. 15:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Szoktam.

De leginkább csupaszra borotválom, így kevésbé lesz kellemetlen szagú.

2022. máj. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok alumíniummentes termék van a hétköznapi márkák között is.
2022. máj. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Tusolni kell nem dezodor meg hasonlók!
2022. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően szerintem is elég a zuhany, normál esetben nem bűzölög a farkad ha rendesen tisztálkodsz. Sokan nem mossák meg rendesen, a lábuk közötti részt hanyagolják, vagy a fityma alatt nem mossák ki rendesen az tényleg nagyon be tud büdösödni azon nem segít a dezodor sem. Én amit szoktam csinálni, hogy brunyálás után letörlöm wc papírral, és szerintem nem hülyeség mert akárhogy csavarom ki, látom hogy nedves lesz utána a papír mert nem tudod szárazra csavarni. De ha meg picit hugyos marad minden alkalom után, az szintén bebüdösödhet. A másik, hogy fontos a jó alsónadrág, nem éri meg ezen spórolni. Ami jó anyagból van meg nem túl szűk, az alá nem pállik be úgy a farkad, hogy gond legyen. A dezodor tényleg nem feltétlen tesz jót oda, max. ha bőrkímélő nem csak alumínium miatt, de más anyagok, akár az alkohol is ha van benne kimarhatják a környékét, a bőr epidermisz rétege ott nagyon érzékeny. Aki fülledt f@aszszagról panaszkodik, annak lehet csak nem igénytelen tróger alakokkal kéne kezdeni, meg remélem befújja a vagináját ugyanezen az alapon.
2022. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%

#7

Téged tanítottak ilyen válaszra, vagy magadtól vagy ilyen f@sz?


A kánikulában pl. a tömegközlekedésen bárki, megizzad,és kissé kellemetlen szaga lesz, az azonnal fürödjön le?

🤷‍♂️

2022. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!