Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem sikerül behatolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül behatolni kutyapózban?

Figyelt kérdés
Nincs nagy méretem (12 centi), s a barátnőm kicsit husisabb. Szerettem volna neki örömet okozni, mert ezt szerette volna kipróbálni, de csak lovagló meg misszionárius pózban tudtunk szeretkezni. Valamit rosszul csináltam vagy kicsi vagyok ehhez a pózhoz? :/
2022. máj. 5. 16:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

" Miért nem sikerül behatolni kutyapózban?"

Nekem ebből nem az jön le hogy rövid a farkad hanem az hogy nem tudod bedugni.

Mert ez két külön dolog.

Legalább fogalmaznád úgy hogy érthető legyen.

2022. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
12 centi nem valami nagy, ő pedig duci. Ez így nem meglepő.
2022. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
28%

12 centi az nagyon kicsi, persze hogy ezzel nem tudsz szexelni. Nem véletlen szeretik a nők a nagyot.


Még hogy kicsivel is ki lehet elégíteni... Na, itt látszik, hogy ez nagyon nem igaz

2022. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%
Jól van, hagyjuk már ezt a hülyeséget. Nagy? Nem nagy, de messze nem olyan kicsi hogy akadályozza a szexben. Kb. 15-16 centi az ÁTLAG (Európában, van ahol ennyi sincs) ettől van egy pár centi szórás lefelé/felfelé. Magyarán valószínűleg nem ő az egyetlen akinek 12 centi. Kis farokkal pont, hogy kutyában lenne a legkönnyebb ha megtalálják a rendes szöget. Csak ki kell tapasztalni.
2022. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ő is segíthet, a kezével odateheti a péniszed.
2022. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
29%
Hat nem tudom, en nagy pucsito bajnok vagyok meg viszonylag vekony is, de seggem azert van rendesem, de a 12 az szerint nalam is kicsi lenne ebben a pozban, nem sok menne be belole. + ha meg ugye duci is a csaj, akkor siman benne van, hogy ez igy nem fog mukodni. Akkor inlabb a lovaglot varialjatok meg pl forditottba meg ilyenek.
2022. máj. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi az hogy kicsit husisabb???????????
2022. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!