Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mit reagálnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit reagálnátok ha párotok pl kutyapózban előzetes megbeszélés nélkül a pénisze helyett egy banánnal kezdene el megd*gni? :D

Figyelt kérdés

És mondjuk a kérdésre hogy ez most mi akar lenni, az ágy alól felkapna egy szatyor hasonló formájú zöldséget, és hozzáfűzné hogy " ma játszadozunk egy kicsit"

Mit reagálnátok rá?

:D


2022. márc. 29. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Ennek a realitása kb 0.
2022. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Első kérdésem az lenne, hogy fertőtlenítette-e őket vagy hozott-e elég gumit rájuk. Amúgy tetszene az ilyen játék, de itt már higiéniai szempontok is felmerülnek.
2022. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes lenne.
2022. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Nyilván a nőknek akkor tetszene ha nagyobb lenne mint a farok.
2022. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért előzetes megbeszélés nélkül? Meg lehet azt beszélni, sőt izgatóbb is, banán, répa, cukkini, óvszer aztán hajrá hancúr. Nagyon jó az úgyis.
2022. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor minden kedves levélírónak, akikfél perc alatt elárasztottak. Férfi vagyok és igen, játszottam már lányokkal ilyet. Nem kérek több olyan privit, hogy de megszexelnélek én is banánnal így téged stb. stb..

#5 voltam

2022. márc. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a gond játékokkal, akár a gyümölcsökkel sem, csak a hülyékkel akik mindenféle jelzés nélkül csinálnak bármit. Még nagyobb gond van a privizőkkel, akik annyira hülyék hogy majd egy anonim oldalon "és csináltad már / tetszik a farkam / ismi?" típusú levelektől bármit is várnak 😂
2022. márc. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg orrba rugnám reflexből. Semmilyen idegen koszos tárgyat ne dugjon belém a megkérdezésem nélkül.
2022. márc. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Miért nem vibrátort dugsz be neki?
2022. márc. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Talán zöldségesnek tanul?
2022. márc. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!