Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk milyen érzés volt amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk milyen érzés volt amikor legelőször leszoptak benneteket? Hány évesek voltatok? Hol és milyen körülmények között történt? Hová élveztetek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 5. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Remegtem az élvezettől, a koedukalt kolesz zuhany alatt szopott, a mellére élveztem.


31 F

2022. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Izgató, felemelő érzés volt. 14 éves voltam akkor és a suli wc-ben történt.
2022. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó volt egy házi buliban történt, a csaj szájába élveztem
2022. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam, ahol nyárimunkán voltam raktárban, ott volt egy 45 éves nő, na ő szopott le, de meg is dugtam amúgy, nem csak orál volt, csak úgy fejezte be, az egész g3cimet lenyelte. Nekem vele volt az első szex. Állandóan panaszkodott, hogy nem dugja a férje, meg kérdezgetett, hogy van-e barátnőm, meg ilyenek. A végén már tök nyiltan beszéltünk a szexről, kérdezgette mekkora f@szod, aztán már kérte, hogy mutassam meg, aztán már elkerülhetetlen volt a dolog. Rádásul ketten voltunk a raktárba, meg egy sofőr, de az félnapokra elment.
2022. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 StevenUp ***** válasza:
100%
Jó volt, kellemes volt
2022. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég későn, kb.18 lehettem.Kerti parti volt nálunk.Mikor vége lett,bebújtunk az ágyba az újdonsült barátnőmmel,és egyszercsak elkezdett szopni.Nagyon tetszett,de nem tudtam mit csináljak,hova élvezzek a végén.Végül a szájába mentem el,a legnagyobb természetességgel lenyelte az egészet.Imádtam.
2022. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó érzés volt, kb. 15 lehettem, a Szoboszlói uszoda előtt egy padon egy nyári este.

Sajnos utána nem találtam a lányt, pedig szerelmes lettem.

:D

2022. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, de erre nem emlékszem. Viszont később volt 1-2 alkalom, amit nem lehet elfelejteni.
2022. máj. 6. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy parkban éjszaka 15 évesen, és a szájába de egyből ki köpte. Nagyon jó volt az első cumi, de az első szex nem annyira.
2022. máj. 6. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
15-16 évesen szilveszteri buli után egy 24-26 éves nő cumizott le.Fantasztikus volt meg is dugtam de ha kértem szopott.Nagyon kellenes és jó érzés volt.Utána minden csajt megkértem rá
2022. máj. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!