Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk milyen érzés volt amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk milyen érzés volt amikor legelőször leszoptak benneteket? Hány évesek voltatok? Hol és milyen körülmények között történt? Hová élveztetek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 5. 19:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szuper volt. Arra gondoltam hogy a szàjnál nincs jobb pina!
2022. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

18 multam, az elso baratnom par het utan kozolte o barmit megcsinal a szexben, kiveve egy dolgot: oral.

ra 2 napra vigan szopta a farkam:) pontosan nem emlekszem, mikor de arra igen, hogy igen jo erzes volt es nagyon ugyesen csinalta.


szerintem a hasamra verte a vegen, aztan valamennyivel kesobb mar a szajaba elveztem es le is nyelte. 16.5 volt.

2023. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!