Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Ti szeretitek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti szeretitek, ha ilyen a szex?

Figyelt kérdés

Imádom az a pillanatot nyújtani, amikor már egy kicsit kapsz a másikból, de teljes egészében csak szépen lassan lehet a tiéd. Amikor ruhában estek egymásnak, és úgy csókolgatjátok egymást akár órákig is, hogy kiélvezitek minden pillanatát annak, mikor egymáséi lehettek. Szépen fokozatosan haladva a végcél felé, mindig egy apró újdonsággal fűszerezve, amit sokáig gyakoroltok.


Ilyenkor általában nem csak a bugyi, de a farmer is teljes elázik, mire oda jutunk, hogy az is lekerül. :) De persze utána sem kell sietni... ;) A végén annyira felhúzzuk egymást, hogy fejenként 3-4 orgazmusig nem is tudunk megállni.



2022. máj. 6. 00:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Kifejezetten utálom ha valaki forgatókönyv-szerűen akar dugni, mint valami műleírás. A nyálaskodó, "azt csinálnám veled" típusú szöveggel próbálkozó fickókat még jobban.
2022. máj. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Kinek van ideje órákig csókolózni előjáték gyanánt? 😂
2022. máj. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. máj. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez már a vontatott kategória... Órákig ruhában csókolózni. Szeretem, ha nincs kapkodás, de ez azért túlzás.
2022. máj. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Uncsi vagy.
2022. máj. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem jönne be. Egyrészt minél hamarabb kerüljön le a ruha rólam, mert jó eséllyel utána még vissza kell húznom. Másrészt szeretem a hosszabb előjátékot, de elég fél-egy óra, és abban már legyen benne az orál is.

Emellett eltervezni sosem jó, mindig figyelembe kell venni a partner igényeit is.

2022. máj. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi eleve ruha nélkül esünk egymásnak,csók,simi ugyan úgy van de max 5 percig kb. utána már nemiszervek tapogatása jön 😊😊
2022. máj. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

Én nagyon szeretem vetkőztetni a hölgyet! Rengeteg erotika van abban is! És az orált adni és kapni is szoktuk. Ezekre rá szánjuk az időt de nem órákat!


Ha már meztelenek vagyunk ott hamar egy irányba terelődünk! :-)

2022. máj. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen hangulatban vagyok és mennyifre érek rá, mennyire vagyok kiéhezve.

Ha mittudom én mindez egy ráérős szombati napon van, amikor nincs semmi dolog és meló akkor ok. De ha egy hétköznap, amikor a szex célja, hogy leadjam a stresszt vagy kielégüljek, akkor nem.

2022. máj. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Majd ha lesz gyereked, megtudod Nekünk a férjemmel 2 gyerek mellett kb. annyi az előjáték, hogy levesszük a ruhát, a kezemmel felállítom neki, meg bekapom, leköpöm és mehet is az aktus.
2022. máj. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!