Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha gumi nélkül szexels...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha gumi nélkül szexelsz és beléd élvez a barátod utána mennyi idővel tisztul ki a hüvelyed?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 07:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Egész nap szorítva ülök, mikor reggel telerak a pasim, mikor felállok ebédhez indulva érzem, hogy folyik le a combomon.
2022. máj. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Feltalálták a tisztasági betétet. Igényes nő ilyen esetekben alkalmazza. Semmi nem folyik sehová.
2022. máj. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Az én csajaim azt mondják, azért, ha tele rakom őket és utána indulnak valahová még betéttel is kényelmetlen néha.
2022. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora szerencsém van hogy eddig az összes férjezett nőt elhajtottam a francba akik velem akarták megcsalni a férjüket.

Még a végén az ő getczijét nyaltam volna ki belőlük.

F.44

2022. máj. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

A nagyja kifolyik pár perc alatt, utána még szivároghat, de ugyebár erre találták fel a betétet. Meg zuhanyzó is létezik.

Amit NE csinálj! Ne mosd ki belülről mert gallyra vágod a hüvelyflórádat! Megvárod míg kifolyik a nagy része, letusolsz (kívülről!), utána betét és no para.

2022. máj. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

5.

A gecci nem vágja gallyra a hüvelyflórát? Csak a csap víz?

2022. máj. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
#6 van némi különbség a között, hogy 3-5 cm3 "anyag" belemegy oda mik egymásnak vannak biológiailag kitalálva, meg ha valaki deciliter számra vizet használva kimossa teljesen a hüvelyflórát (és benne a laktonbacilusokat)
2022. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Lehet benne valami amit a 4. Kommentemben kifejtettem.

Csak te még a belső tisztálkodást is kimagyarázod ráadásképpen.

2022. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

#6:


Dehogynem, te is így lettél ilyen istentelenül idióta.

2022. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem még másnap is érződik a szaga. De imádom érezni!
2022. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!