Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kondis sracok! Ha egy lanynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kondis sracok! Ha egy lanynak tetszetek, akkor orulnetek ha baratsagos lenne, probalna kozelebb kerulni, vagy edzes kozben zavarna?

Figyelt kérdés
En inkabb a masodik vagyok, ezert kerdezem. Ha nem vagyok olyan hangulatban, akkor zavar ha valaki "megzavar". De van egy srac a teremben ahova jarok, es nagyon bejon 😅
2022. máj. 6. 08:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Upsz, nem ebbe a kategoriaba szantam, bocsi.
2022. máj. 6. 08:41
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Beszélgess vele edzés után, vagy szimplán kérj valami hülye indokkal segítséget.
2022. máj. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A segitseg keres lehet jo otlet. De miben?
2022. máj. 6. 08:45
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Úgy kötött belém egy leányzó a teremben, hogy "légyszi tudsz segíteni, beakadt...", aztán mire odamentem persze semmi nem volt beakadva, de így legalább elhívott a tömegből és tudott velem beszélni😊
2022. máj. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 xKakashix ***** válasza:
91%
akkor menj oda hozzá mikor épp szünetet tart, tök mindegy milyen indokkal, ha tetszel neki örülni fog
2022. máj. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
mivel kondizni jarok oda, nem a csajokert akik nagyreszt csak magukat mutogatni es pasizni jarnak, engem zavarna.
2022. máj. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
A segítségkérés jó ötlet szerintem is. Tőlem már kért egyszer lány segítséget, hogy a mások által fenthagyott nagy súlytárcsákat segítsek levenni.
2022. máj. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

6

Nem tudom milyen terembe jarsz, nalunk a lanyok kemenyen edzenek, nem csak mutogatjak magukat meg pasiznak 😅 Epp ezert merult fel a kerdes, mert evek ota edzem, de sosem mentem oda senkihez "pasizni".

2022. máj. 6. 09:09
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem tetszene, de nem mutatnám ki, mert remekül tönkre tenné az edzésemet, nem csajozni járok oda. De edzés előtt vagy után nem lenne gond.
2022. máj. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mivel engem fiatalabb koromban leszartak a nők, akkor úgy vagyok vele, hogy most se érdekeljem őket.

Mellesleg 25 éve testépitek, és otthon vannak a gépeim, így sikerül elkerülnöm az embereket.

F.44

2022. máj. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!