Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen érzés nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen érzés nagy farkú fiúval szexelni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 6. 18:55
A kérdező szavazást indított:
Rossz
Pocsék
Oké
Elmegy
Kellemes
Imádom!
Nem befolyásolja a méret
30 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem jó. Folyamatosan figyelni kell, hogy ne okozzon fájdalmat, nem lehet úgy vadulni, és nem minden pozíciót lehet kényelmesen megoldani. Egyszer voltam ilyen pasival életemben, és folyamatosan figyelnie kellett rá meddig teszi be úgy, hogy ne legyen fájdalmas. Emiatt neki se és nekem se volt teljesen jó a szex.
2022. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

Bolond 19 centi alattam, eddig nem panaszkodott senki, 10es nőkről beszélek

Persze a neten kicsi a menő, hogyne. Leakarják a szerencsés férfiak egóját húzni

24f

2022. máj. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Légyszives definiálni, hogy mit értesz az alatt, hogy nagy. Így nem elég informatív a szavazás
2022. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

16-nál nagyobbal még nem találkoztam, de az is épp, hogy befért. A 21 centis dildómnak is csak a kétharmada fér be, szóval nem is vágyom rá, hogy megtudjam.


Utolsónak elég tré lehet, ha attól függ az egója, hogy másoknak elég-e a kisebb...

2022. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
Nagy farkú pasival szexelni a világ legjobb dolga.
2022. máj. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Néha nagyon jó, néha nagyon rossz, de az biztos, hogy az elején mindig szar és nehézkes.
2022. máj. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi a farkam nem tudom megmondani. :(
2022. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!