Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mi lenne a reakciótok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi lenne a reakciótok haa pasitok feldobná a több pasis intim együttlét lehetőségét?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem emberfüggő
2022. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
örülnék, de persze ha mar jo a kapcsolatunk, es idegent veszunk be.
2022. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett az ötlet. Emiatt ki is próbáltuk. Viszont mi előtte fél évig csak beszélgettünk róla. Mindent átbeszéltünk. Nem voltak kétségeink. Utána is megbeszéltük azt, ami ott történt. Viszont nem való mindenkinek. Ha nem akarja mindkét fél, akkor nem szabad erőltetni, mert csak a kapcsolat bánja meg. Ha nem jó a viszony köztetek, sok a veszekedés, nem vagytok őszinték egymással sem ajánlom. Hamar szakítás a vége.
2022. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem lenne a pasim...
2022. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem tetszene,nem mennék bele.
2022. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem sok jó.
2022. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene de a barátom borzasztóan monogám alkat
2022. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!