Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg melegség lenne, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg melegség lenne, hogy tiniként volt közös maszti haverokkal?

Figyelt kérdés
Ez szóba került barátok közt és kb csak én mondtam, hogy volt ilyen és mindenki melegségnek tartja. Pedig semmi nem volt benne. Sőt egyszer hagytam hogy megfogja haver és verje mert érdekelte milyen mert neki kissebb volt... Szerintem nem ezen múlik a melegség. Megjegyzem lehet hagynám hogy srác elégítsen ki ha úgy lenne mert úgy tekintenék rá mint egy maszturbátorra. Vagy az lehet a baj, hogy mindenki akivel beszéltem vidéki és emiatt kicsit konzervatívabb?
2022. máj. 7. 09:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Mi is csináltuk, de a lányokat szeretjük.
2022. máj. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%

Hááát azért a maszturbátor hasonlat erős. Én nem hagynám.

A közös maszti érdekes kérdés. Mi általánosban csináltuk. Nem volt az más mint farok méregetés és ez normális. Látni akarta mindenki hol áll a többihez mérve. Legalábbis én így éltem meg. Volt is sokáig kissebbségi komplexusom emiatt mert sok roma osztálytársam volt. Nos én 14 évesen álltam ott ő meg 16 évesen. Neki szőrös, fejlett farok nekem még csak alakuló. Konktéran mikor előkerült a 21cm az ember rosszul érezte magát. Aztán elfogadtam a saját méretem de ez sokáig bennem volt hisz 6-an vertük abból 3 roma és 2 romának volt nagy farka. 19-21 cm farkak. Gondolom érted. Na de amire ki akartam lyukadni hogy sose mesélném el haveroknak. Te se tedd és nem jársz így.

2022. máj. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondoltam rá, hogy egyszer sráccal kipróbálom. El is kezdtem nézelődni. De sajnos csak idősek írtak. Én meg csak egy fiatal vékony srácnak hagynám. Ha csajos még jobb. Szóval akartam de nem jött össze. Sajna.


Közös maszti nem volt de téma volt kié mekkora :D

2022. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Hát én vidéki vagyok. És nálunk ez igen csak meleg kategória hogy fiúk együtt verjék. De nem gondolom hogy ez vidék vs Pest. Egyszerű értékrend. Nem fogom fiúval verni ha heteró vagyok.
2022. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Remélem a pasim nem mesél ilyet a társaságba. Sőt remélem nem csinált ilyet.
2022. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem full nem, én középsuliba rendszersen vertem koliba a két szobatársammal, és mindhárman heterok lettünk, barátnőnk van most is.
2022. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon melegszik az idő.
2022. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Ha a lányokat is szeretitek akkor nem melegség hanem biszexség 😅 Bro' fogadd el magad, hogy vannak biszex vágyaid. Egy kőheteró nem akar egy másik pasitól semmit, nem kíváncsi más pélójára, nem akar közös recskát, sem kiverni neki sem azt hogy más fickó kiverje neki.
2022. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem az hogy közösen verik abban semmi nincsen, hogy egymásnak az viszont már más kategória, ahhoz már kell valami érdeklődés a saját nemed felé is.
2022. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
20 éve voltak közös recskák, először nem szálltam be, végul kétszer beszálltam. De egymásét nem vertük.
2022. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!