Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg melegség lenne, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg melegség lenne, hogy tiniként volt közös maszti haverokkal?

Figyelt kérdés
Ez szóba került barátok közt és kb csak én mondtam, hogy volt ilyen és mindenki melegségnek tartja. Pedig semmi nem volt benne. Sőt egyszer hagytam hogy megfogja haver és verje mert érdekelte milyen mert neki kissebb volt... Szerintem nem ezen múlik a melegség. Megjegyzem lehet hagynám hogy srác elégítsen ki ha úgy lenne mert úgy tekintenék rá mint egy maszturbátorra. Vagy az lehet a baj, hogy mindenki akivel beszéltem vidéki és emiatt kicsit konzervatívabb?
2022. máj. 7. 09:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem rohadtl nem.. most is jó lenne átélni ismét ezt az élményt
2022. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%

Azért így rásütni, hogy melegség valószínűleg erős baromság.

Akkor lehetne az, ha arra izgultatok fel, hogy azonos neműek együtt verik. Ennek azonban lehet egy rakás más "motivációja" is, pl. poén, vagy "elsülési verseny", kíváncsiság, vagy pl. kollégiumban egy szobában vagytok, és így oldjátok fel azt, hogy ciki, hogy maszturbáltok, pedig természetes.


Tovább megyek: börtönben is van, hogy rabok erőszakolnak, meg azonos nemű rabot, annak ellenére, hogy nem melegek, csak a motiváció a hatalom kifejezése, a dominálás.

2022. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
38%
Dehogy melegség :D Érzelmeket táplálsz? Meddig mész el az adott tevékenységben? Csak a fiúkra gerjedsz? Annyi szempont van, ami alapján valaki meleg lesz. Legrosszabb esetben is bi vagy, vagy kíváncsi hetero :)
2022. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%
#13 kíváncsi hetero = biszex aki nem fogadja el hogy az.
2022. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

#14 részben igazad van.


Viszont aki kiverte a haverjával tesióra után általánosban egyszer, azóta pedig nem csábul el, nem érdeklik az ilyen szituációk, az nyugodtan mondhatja, hogy kíváncsi volt az adott szituban, mert új volt, izgató volt.


Szerintem akit ez az első - akármilyen indíttatásból történő - alkalom után továbbra is izgat, keresi az alkalmat, nem veti meg az ilyen szituációkat, az bi. Még akkor is, ha "csak a hegyét kaptam be, de nem ülnék bele soha".


Persze nincs ezzel baj, előbb utóbb mindenki belátja, aki kíváncsi heteronak tartja magát, hogy valójában bi. Szexuálisan ha vonzódsz a saját nemedhez bármilyen szinten, akkor bi leszel.

2022. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%

Valóban az érzelmek, amik dominálnak ebben a témában. A közös hokizásban nincs kivetni való, a legtöbb tini egyszer átesik rajta, mivel először a saját nemét kell megismernie, azzal kell tisztában lennie, majd utána alakul ki a másik nem iránti vonzalom.


Az egymásnak verést már necces dolog, de ha érzelmek nélkül volt, akkor max. eltűrt kategória.

(Tudod, mint a recskázás a repülőgépen!)

2022. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%
És ha az, akkor mi van? Miért kell mindent címkézni, meg kategorizálni? Miért nem lehet egyszerűen csak élvezni az életet?
2022. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem eleg homo vagy bi. En nem vagyom semmi ilyenre ha 100% hetero vagyok. Nem nezegetem meg fogdosom mas farkat, nem akarom latni a spriccelo ondojat es az elvezkedo fejet, se azt hogy hogyan fog ra a dakora.

Ha ezek neked erdekes dolgok, akkor minimum biszexualis vagy.

2022. aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!