Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtobb ferfi mert fenek parti?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtobb ferfi mert fenek parti?

Figyelt kérdés
Peldaul nem zavarja a legtobbet, ha nincs nagyon melle a nonek, amig van feneke.
2022. máj. 8. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mint minden, ez is evolúció:


[link]

2022. máj. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%

Mert egy szép mellpár genetikailag adott és csak egy kis élvezet van benne. Teszem azt rá nézek egy nőre, látom a melleinek a méretét, formáját, bimbóit. Szexnél gyurmázom kicsit, nyalogatom, meghatapom pár helyen.

De a fenék a szexben is nagy szereppet tölt be, genetikailag persze ez is adott, de alakítható edzéssel, sporttal.

Nem mellesleg esztétikailag is mondjuk így őszintébben mutatják a csajok. Hiszen pus up melltartó van, de fenéktartó nincs. Főleg a mai fürdőruha és fehérnemű divat mellett.

2022. máj. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2: Azalatt hogy nagy szerepet tole be szexnel, az analra gondolsz?
2022. máj. 8. 10:07
 4/11 anonim ***** válasza:

1


Jaja zsir, aztan a tokeletes seggu nokre buktok akiken alig van zsir 😮‍💨😂

2022. máj. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is inkább enékpárti vagyok de hogy miért? azt nem tudom megmondani
2022. máj. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2. Vagyok megint. A szexben a fenékbe kapaszkodsz, vagy nézed, vagy bizonyos pózokban csak fogod, lehet azt is csókolgatni (nem a lukat, hanem a félgömböket) , de ilyen szempontból a nő kb egész teste érzékeny és kényeztetni való.
2022. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem azért nem kellesz a férfiaknak, mert nincs jó feneked.
2022. máj. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pont forditva kedves utolso🤣
2022. máj. 8. 10:47
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert egy csinos popsi izgató, főleg ha jól is mozog.

A pasik elképzelik, hogyan mozognak alattuk, ezért van jelentősége a popsinak :)

2022. máj. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
Én talp párti vagyok :)
2022. máj. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!