Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtobb ferfi megáll a mingli kapcsolatnál(csak összejárunk, járunk), mert nem érdekük közösen élni. Hogyan lehet ezt áthidalni?

Figyelt kérdés

Ugye anyagilag nekik jobban érdekük a mamahotel, vagy ha saját lakásuk van akkor meg az hogy a nőnek köze se legyen ahhoz, néha ott alszik vagy él q csaj, de bármikor dobhato.


Es igy elvannak egy kapcsolatban éveken évtizedeken át, ami nem is lenne baj huszonévesen.


De 30-40 körul is ez megy.


Egyikkel sem tudok valodi igazi együtt élést kialakítani valahogy, vagy családot sem tervezni igy. Rengeteg évem elment màr az ilyen kapcsolatokra.


Rajtuk kívul meg csak még náluk is komolytalanobbakba botlok akik még csak nem is hűek vagy ilyesmi.


Hogyan motiválhato egy ferfi arra hogy a nővel éljen egy háztartásbqn es ne az anyjával vagy egyedul?



#jcsak együttjárás öregen
2022. febr. 18. 08:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
15%
Bocs, de ez a nőkre jellemzőbb, a saját kis érdekeik miatt.
2022. febr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
13%
Úgy, ha megmondod neki, hogy költözzön hozzád, majd te gondját viseled és,eltartod.
2022. febr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan motiválhato egy ferfi arra hogy a nővel éljen egy háztartásbqn es ne az anyjával vagy egyedul?"

Ha alapból nem akar, akkor szinte sehogy. Ezért kell jól választani párt, mert lehet hogy így 10szer annyi energiát kell a párkeresésbe fektetned, de ez semmi ahhoz képest, mint amennyit elvesztegetsz azzal hogy egy tőled ennyire eltérő gondolkodású embert próbálsz meggyőgyni.

2022. febr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

2 a mamahotelesek nálam élnek es en tartom el. "Hurrá"

3 igy is alig találok vkit. Nagyon sokat szívtam már a randikon hogy inkompetensek a ferfiak normál párkapcsolatra, mire örülök ha találok egyet.


Rengeteg a foglalt aki csak szexpartnert keres, vagy elhizott igenytelen vagy épp nem tetszem annak aki tetszik, vagy vagy vagy egy rakat dolog miatt kiesik rengeteg már első szónál, vagy randikon.

Ha csak egyetlen normális van, mar össze teszem a kezem.


Es ha szerelmes lesz belém akkor pláne.


Es aztán állandoan itt akadok el hogy sima járásnál vagy mingli kapcsolati szinten megáll az egész.

Ezen a ponton kéne valahogy átbillenni.

De hogy?


Volt akit kidobtam az akkor jött rá arra hogy de amugy el akar venni meg rendesen összeköltözni. A kapcsolatban valahogy nem ugrott be neki. Hát megköszöntem a szakitas utáni ígérgetéseit..

2022. febr. 18. 08:59
 5/30 anonim ***** válasza:
51%
1#pont h nem a nőkre jellemző. Ugyan ebben a helyzetben vagyok jelenleg is mint a kérdező és nő vagyok!!! Harminc felett te nagyokos
2022. febr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom elhinni, hogy igazán szerettek téged. (nem állítom, hogy nem szerettek, csak hihetetlen számomra)

Ha szeretünk valakit, akkor vele akarunk élni, tervezni, megvalósítani. Vágyunk kapcsolatunkon belül a fejlődésre, változásra, haladásra. Ha ez nincs meg, akkor szerintem az igazi mély szerelem sincs.

2022. febr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Bennük nincs vágy haladásra fejlodésre egy nővel. Mert az anyagi minusz valahol

Teljesen jo a mamahotel vagy egyedul élniuk a kis lakásukban vagy nem baj ha a nő nála van(él), de ennyi.

2022. febr. 18. 10:06
 8/30 A kérdező kommentje:

Wz nem szerelem kerdése mert viszont kaparni.meh sírni, mindent tudnak érzelmekbol.


Ez anyagi logiaki vagy inkább kényelmi kérdés náluk ahogy észreveszem. Egyszeruen nem érdekük nővel kapcsolatban valoban egyutt élni, család meg pláne nem.

2022. febr. 18. 10:08
 9/30 anonim ***** válasza:
58%

Hát így megy ez, ebben a kis filléres proliországban. A legtöbb átlagember hála a jólétiség hiányának, már sok éve berendezkedett a mások hátán élésre vagy,arra, hogy eltengődik inkább egyedül, mert azzal is "spórol".

Nem feltétlenül a nő vagy férfi a hibás. Ez a rendszer hibája. Ezt a hozzáállást teremti meg.

Elvárások bezzeg vannak, mert "az a divat". Csak lehetőleg semmit, vagy a legkevesebbet kelljen nyújtani. Az a kapcsolat meg, ami számolgatással kezdődik, az semmit sem ér. Akkor már tényleg jobb egyedül.

2022. febr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%

Az ha valaki nem akar családot, már az ismerkedés során kideríthető.

Ha valaki egyedül él mondjuk albiban vagy saját lakásban, akkor anyagilag az a kifizetődőbb, ha párját is odaviszi, hisz akkor albi és/vagy rezsi feleződik.

Illetve az ismerkedés során, amikor ki kéne derülnie, hogy édesanyjával él, fel lehet tenni a kérdést, hogy de egy jól működő kapcsolat kedvéért összeköltöznél majd a pároddal, vagy te mindenképp otthon képzeled el a jövődet? És a kapott válasz alapján elég jól belőhető, hogy mi várható a másiktól.

Szerintem nem azon kéne lenned, hogy megváltoztass embereket. Hisz az szinte lehetetlen. Hanem vagy találni valakit, akivel közösek a célok/vágyak, még ha ez borzasztóan nehéz is. Vagy ha ez nem megy berendezkedni egy szingli életre.


Egyébként pedig azt gondolom, hogy nem miattad kapart és sírt, csak a kényelmes kapcsolata elvesztése miatt. De lehetett volna az a kapcsolat bárkivel is, aki hajlandó elfogadni őket abban a formában ahogy nekik kényelmes. Nem akarnak energiát fektetni a kapcsolat keresésbe, ezért nem akarják elveszteni azt aki épp van, de ez nem jelenti azt, hogy változtatnának a kedvéért, maximum átmenetileg 1-1 hónapra megerőltetik magukat, kis semmiségekkel. Ha van egy kapcsolatuk, akkor normálisabbnak érzik magukat. Egyfajta önigazolás számukra. Hogy igen, anyuval élek, de így is teljes az életem, hisz van egy "működő" kapcsolatom.

Csak persze nehezebb és fájóbb elfogadni, hogy mondhatni kihasználtak és csak egy kellék voltál, mint azt hinni, hogy bár halálosan szerelmesek voltak csak nem bírták megugrani önmagukat... meg se próbálták, mert eszükben sincs. Nekik nagyon is jó ez a szabadabb, kényelmesebb élet. Nincs 0-24 hiszti, kérések, utasítások, kötelező programok, vagy épp sértődés, amiért pl egész nap játszani akar, vagy épp vergődni az ágyban.

2022. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!