Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért képtelenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért képtelenek elismerni,hogy a szex az életükben a legfontosabb dolog, párkapcsolatban is?

Figyelt kérdés

Erre vannak kódolva, evolúció stb


Ha megcsalnak valakit akkor meg előszeretettel hivatkoznak erre,mint mentőöv.

Amúgy meg kikérik maguknak,hogy de ők nem olyanok.


2022. máj. 8. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tagadom, hogy a legfontosabb a szex. Ahogy a mondás tartja a kapcsolat 60%a a lepedőn dől el. De nem vagyok gerinctelen ezért nem csaltam meg senkit és nem is fogok.
2022. máj. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
mert nem ez a legfontosabb az életükben. Nem tudom miféle primitív ösztönlényeknek nézed a férfiakat, de az az igazság, hogy köszönőviszonyban nincs ez a lealacsonyító elképzelés a valósággal.
2022. máj. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem az a legfontosabb. Fontos persze de azon kívül még sok minden fontos. Ez eléggé olyan ösztöni dolgokból közelíted meg a dolgokat. De ezen túl mentünk. Nekem fontos az intellektus is és az egzisztencia is. Ezek pl egy majomnak vagy egy oroszlánnak nem számítanak.
2022. máj. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet magadban kellene keresned a hibát, hogy ilyen faszikkal állsz le, vagy csak az ilyen faszik állnak le veled? 🤔
2022. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert nem az a legfontosabb az életemben.
2022. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elismerem.
2022. máj. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Messze-messze nem a legfontosabb.
2022. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Igényteleneknek az esetleg.
2022. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A szex valóban fontos, de életkörülményektől függ, hogy a legfontosabb-e.


Az a férfi, aki milliomos családban született, és semmi dolga nincs, tekintheti a szexet a legfontosabbnak.


Egy szegényebb pasi viszont lehet inkább lakásra gyűjt, és sokat dolgozik, így neki nincs annyi ideje szexuális életet élni.

2022. máj. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor végülis az lenne a legfontosabb,ha nem kellene házra gyűjtenie. Szóval ugyanott tartunk.
2022. máj. 8. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!