Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, kettős behatolásnál a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kettős behatolásnál a dupla puncit, vagy popsi+puncit próbálnátok ki?

Figyelt kérdés

#szex #kettós behatolás
2022. máj. 8. 14:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kettő punciba.
2022. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A dupla puncit nagyon ki szeretném próbálni
2022. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Mindkettőt szeretem. Mindben más a jó. De akár a tripla behatolást is szeretem. Pláne 3 felcsatolóssal 3 lánnyal. 25L
2022. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
Popsi punci alap nálam ha hármasozunk. Dupla punci is volt már. Kitágítottak annyira hogy befértek mind a ketten. Utána az egyik srác keze is. Dupla popsit meg csak magamnak csináltam két pici dildóval. 18L
2022. máj. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Eddig már többet is kipróbáltam. Vannak, amiket minden többesnél csinálunk: punci + popsi, punci + popsi + száj, punci + száj, popsi + száj. Az utóbbi többeseknél viszont több dolgot is kipróbáltunk. A legélvezetesebb a dupla anál volt. Mivel amúgy is szeretem az anál tágítást, így ezt ki kellett egyszer próbálnom. A dupla punci is jó volt, de annál az első 2 perc kicsit kellemetlen volt. Viszont a kedvencem, amit nem hittem volna, hogy valaha ki fogok próbálni az kicsit nehezebb volt, de nagyon élvezetes is emellett. Ahhoz hosszabb szerszámmal rendelkező férfiak kellettek, de mivel az egyik alkalommal ez megvolt, így kipróbáltuk, hogy ketten voltak a fenekemben és egy a hüvelyemben.
2022. máj. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
33%
Szia uram, lesz egy duplapunci super size krumplival és diétas kólával.
2022. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!