Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha most tele a zacsim, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most tele a zacsim, akkor a következő erekció után hány nappal telik meg megint csurig a zacskóm ondóval ?

Figyelt kérdés
Hány napig kell várnom erekció nélkül, hogy megint csurig legyen a zacskóm ondóval ?

2022. máj. 8. 19:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

mikor tudsz lőni újra? kb 5 perc - fél óra

és van olyan is, amikor le se konyulsz, de erre nem mindenki képes


ha gyereket akarsz, akkor 3 naponta csináld

2022. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták, 1-2 élvezéssel még nem ürül ki teljesen. Viszont van olyan hogy prosztatamasszázs, a prosztata ingerlésével, masszírozásával, ürül az ondó. Közben van szabályos orgazmus is, meg van hogy csak kicsorog, mintha pisilnél. Egy ilyen, türelmesen, finoman és precízen végzett prosztatamasszázs kb 1 órán át tart, közben 3-4 orgazmust szoktam átélni. A 4. orgazmus során már nem jön sperma, és ez még fájdalmas is tud lenni (száraz orgazmus). Ekkkor tudom h kiürültem teljesen, ilyenkor lehet abbahagyni a prosztatamasszázst.

Ezután bár akár már másnap lenne elég ondóm, nekem 1 hét szokott kelleni, hogy újból azt érezzem h nagyon el kell már élveznem, mert "tele vagyok"

2022. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
13/ Köszi. Tegnap hatalmasat élveztem, szerintem is kell neki egy hét kb., majd figyelem.
2022. máj. 9. 12:41
 14/15 A kérdező kommentje:
Tegnap egy hét ejakuációmentes időszak után keféltem egy nagyon szép és kedves lánnyal. Szerintem megérte egy hétig gyűjteni az anyagot, remek volt az együttlét, viszonylag jól tudtam tartani kefélés alatt magam, a végén meg óriásit élveztem. Egy kis önmegtartóztatás hasznos lehet, akkor sokkal jobb a szex.
2022. jún. 19. 07:11
 15/15 anonim ***** válasza:
sőt, a mindennapi szex még jobb
2022. jún. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!