Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki használt már péniszgyűrűt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki használt már péniszgyűrűt? Kinek mi a tapasztalata vele? Tegyük fel ha aktus közben viselem és már elmegyek de folytatni akarom akor ugyan úgy fent marad az erekciom? Vagy várnom kell a következőre.

Figyelt kérdés

2018. febr. 11. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer próbáltam kíváncsiságból de nagyon nem jött be, konkrétan fájt benne (mondjuk lehet benne van az is hogy vastag a ceruzám és még jobban szorította)

Meg nem valami szép látvány ott az a karika meg pirosas eres pénisz

Amikor elélveztem spriccelni se tudtam úgy ahogy nélküle (nyilván mivel szorít)

1 menet után leszedtem és félredobtam azóta mellőzöm. Próbának jó volt de ennyi elég belőle. Merevedési gondjam szerencsére előtte se voltak


Szerintem ezeknek a gyűrűknek is passzolni kell a farokhoz. Pl egy vastagabb faroknak tuti nem jó az ami egy vékonynak

2018. febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz úgy elélvezni.
2018. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jövő hét szombaton szeretnénk ki próbálni. Hát nem biztató ^^ merevedési zavaraim nekem sincsenek.. de azt írják sok helyen hogy előnyös a használata
2018. febr. 11. 15:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be

Átlagos farokgyűrü volt semmi rezgő funkcióval

2018. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen gatolja sz erekciot ,amig fennt van. Egy volt baratommal hasznaltuk sokat. Sajnos rola leszakDt nehany,mire rajottunk,h nagyobb kene ra. Ha lehuzzatok,ugyanugy el tudsz menni. Van kabel gyorsszorito jellegu allithato ilyen gyuru is.

N/34

2018. febr. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Házilag lehet jó gyűrűt csinálni. A gyári vagy passzol vagy nem... Vannak bizonyos nadrágok és kabátok amikben szövetborítású gumi van. Olyan mint a gumipók csak nem olyan vastag :D


Ebböl levágok olyan hosszban ami 3-4szeresen tekerve kényelmesen szorítja a golyókat és a farkat. Ha erősebb szorítás kell 4szeresen tekerem, ha gyengébb akkor 3szorosan.


Ha szorosabb akkor keményebb a farok, de levesz a hatósugárból, ha lazább akkor is elég kemény, de nekem gyűrűvel így lő mindig a legtávolabb :D


Ami számomra plusz élvezet még hogy a gyűrű a zacsit meg is emeli és pumpálásnál lágyan felütküzik, ami után még lehet tolni 1-2centit. Számomra ez nagyon izgató :)

2018. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!