Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 28 éves nő vagyok és mostanra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves nő vagyok és mostanra jöttem rá, hogy az izgat igazán, ha szex közben alárendelt lehetek és megaláznak illetve normális határok mellett, ha fizikailag is bántalmaznak. Állandóan arról fantáziálok, hogy megerőszakolnak. Baszki, baj van velem?

Figyelt kérdés

2022. máj. 8. 19:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy is van , inkább éld meg a vágyaid 🙂
2022. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
12%
Ezzel csak az a baj, hogy emiatt is van részben annyi családon belüli erőszak a végén...
2022. máj. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Semmi baj nincs veled. Sok nő vágyik ilyen dolgokra titokban.
2022. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Nincs baj veled. Rengeteg lány és nő van így (pl én is). Éld meg egy megbízható, figyelmes partnerrel. Ne félj, nagyon sokan kaphatók az ilyesmire. Mi (legalábbis én) nem igazán tudjuk átérezni hogy milyen lehet ez, de a férfiakban alapvetően van egy durvaság, egy dominancia, csak valakiben jobban, valakiben kevésbé.
2022. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
#2 miért is lenne? Egy normális férfi külön tudja választani a szexet és a hétköznapi életet. Egy értelmes nő meg tud normális férfit választani magának.
2022. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Nyugi sokan vannak így, csak sokan mint pl te is később jönnek rá. Én is évek alatt ismertem rá😊
2022. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Semmi baj nincs veled. Én is így vagyok, csak nem 28 évesen jöttem rá... 😄
2022. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
11%
Azért, mert most kezdett hatni a programozás. Takarodj vissza a celládba, 14-es!
2022. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

Miért lenne baj veled?

Sok pasi van akinek pont ez jön be.. hidd el!! ;)


Szuper kis szimbiózisok alakulhatnak ki ha megvan erre a megfelelő ember.

2022. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
Ez jól hangzik nagyon
2022. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!