Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, vállalnátok olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vállalnátok olyan, bejelentett, hivatalosnak számító munkát, ahol a fizikailag arra képtelen, mozgássérült emberek (nem extrém) szexuális igényeit kellene kielégíteni?

Figyelt kérdés
Mielőtt beindul e perverzezés, jelentgetés, úgy tudom, Nyugaton ez létező megoldás.
2022. febr. 27. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
mi?
2022. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi mi?
2022. febr. 27. 16:39
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Valóban létező dolog. Németben laktam és kiszivárgott egy videó, ahogy az ápoló csaj cumizott. De volt olyan is, hogy fiatal csajok brahiból bementek és...
2022. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, ha amúgy ápolt.
2022. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van az a pénz.
2022. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4,5 és a későbbiek:

Bocsánat, esetleg kort is írnátok? A kérdésben elfelejtettem.

2022. febr. 27. 16:44
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Ez nyugaton egyáltalán nem ujkeletu. Néztem hónapokkal ezelőtt egy dokumentum filmet erről. Néhol nagyon komoly "tanfolyamokat" kell elvegezni, hogy ilyen lehessen egy nő pl.

És mutatták az aktus előtti pár percet, hogy segít a nő a tisztalkodasban is neki, nagyon meghitt, nyugodt, bensőséges helyzet volt, nagyon szép, szexi, kívánatos teremtés volt aki kiment.

Ezt nem csak nyugaton kellene ilyen színvonalon művelni, hanem közép és kelet Európában, mert ugye a mozgássérült, szellemi sérült embereknek is vannak vágyaik, különböző testi és lelki örömökre nekik is szükségük van.

F

2022. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Én pedig mentális sérült vagyok, mégsem segítenek rajtam a nők.
2022. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Vállalnak. Prostiknak hívják őket.
2022. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy többen is írták, Nyugat-Európában már létezik a szociális munkának ez a formája.
2022. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!