Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már rossz élménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már rossz élményetek túl nagy pénisz miatt? Éreztétek már úgy, hogy szabályosan felnyársalnak, karóba húznak titeket?

Figyelt kérdés

Mekkora volt az a bizonyos pénisz?

Nyugodtan meséljétek el az egész sztorit, kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra.



2022. máj. 9. 19:29
 1/8 Kancácska ***** válasza:
82%
volt
2022. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Neked volt már kérdező?
2022. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Én csak hallottam olyat amikor egyik csaj cikizte a másikat hogy ő úgyse bírna akkora farokkal.
2022. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Volt egyszer. Nem tudom hany centi lehetett, 2-3 alkalommal megprobaltam vele a szexet mindenhogy, de annyira fajt hogy elmondani nem tudom. Megszakitottam vele a viszonyt.
2022. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy barátom, 2x szexeltünk, de annyira élvezhetetlen volt számomra, hogy szó szerint ezèrt szakìtottunk. Vèkony, de hosszú farka volt. Nem tudom, h hàny cm, de tènyleg hosszú volt. Csak a mèhszàjamat bögdöste. Szò szerint fàjt.


Viszont pozitìv èlményem is van nagy mèretről. Irgalmatlanul vastag farka van a pàromnak. Mikor először meglàttam elkerekedett a szemem ès csak annyit tudtam kinyögni, hogy na ez tuti nem fèr be. De ő tudta/tudja mit csinàljon ès egy cseppet sem fájt. Nagyon kitölt, szètfeszìt lent..stb de sosem fàjt!!


Szerintem igencsak fontos, h a gazdàja milyen ember. Mennyire figyelmes, mennyire tudja hasznàlni...stb

2022. máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy így lesz, amikor megláttam, de aztán ahogy bánt vele, az valami utánozhatatlan...
2022. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én miért nem találkoztam túl nagy farokkal?! 26N
2022. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a baj bogy nagyfarkú férfiak között sok a dur bele bummot képviselő. Nem figyeli a nő,lá y reakcióját azt gondolja hogy örüljön a nő hogy ekkora farokba akadt. Sajnos így persze hogy sok a negatív emlék. Attól hogy nagy mérettel van valaki még figyelni kell a nő reakcióit és mi a jó neki. Az igaz hogy van nő aki előjáték nélkül is képes a befogadásra. Nem mindenki. Ha már odaadja magát nekünk a hölgy figyeljünk rá oda,hogy mi a jó neki. A nők nem tárgyak!
2022. júl. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!