Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az első szexuális együttlét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szexuális együttlét előtt érdemes megérdeklődni a pénisz méretet,hogy mire készüljön fel az ember?

Figyelt kérdés
2022. máj. 7. 11:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges. Hogyan készülnél rá? Amikor elkezded nadrágon keresztül izgatni már úgyis látni fogod, hogy mekkora. Onnan meg van még időd a behatolásig, hogy fejben felkészülj rá.
2022. máj. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem id felesleges, sőt inkább gáznak tartom.

Előjáték során úgyis találkozol vele szemtől szembe. De látom, az 1. pontosan leírta :)

2022. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*is
2022. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Én jobban szeretem a meglepetést látni a partnerem arcán, amikor a lábam közé nyúlva olyat talál, amire nem számított.

18L

2022. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
11-12 cm a hosszúsága az enyémnek, mindig hazudok róla, hogy 14-15, de nem tűnik fel senkinek. Mondjuk a vastagsága kompenzál.
2022. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Max akkor, ha van valami szelsoseges problemad.

Gondolok itt arra, hogy tagabb vagy es ha kicsi van neki akkor nem elvezed, vagy ha nagyon szűk vagy, es tudod hogy nagyon fáj egy nagyobb méretű pénisz

2022. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
4: mégis mit találhat, amire nem számított? Max. szőrt :)
2022. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sosem kérdeztem, ez is egy izgalmas pillanat, amikor kiderül. Persze ha nagyon kicsi, akkor ez elsülhet rosszul is.
2022. máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezd meg ha akarod, de felesleges. Egyébként sem a méretre kell felkészülni, hanem az emberre aki használja. Átlag mérettel is lehet fájdalmat okozni, meg naggyal is örömet.
2022. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Mindenképpen érdemes előre elkérni a műszaki adatlapot.
2022. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!