Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan szokatlan szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szokatlan szexuális vágyad, amit nem mertél kiélni?

Figyelt kérdés

Ha van akkor miért nem élted meg még? Mi az? Ha megélted ami van mi az és megbántad-e? Hány éves vagy?


Csak azért a sok kérdés, mert érdekel, hogy esetleg megbánta valaki és azért nem csinálja? Vagy fél? Vagy mi olyan vágy lehet amit NEM él ki valaki?


2022. máj. 10. 10:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%

Izgatna női ruhás sráccal szexelni. (Fiú vagyok)

Erre pl én nem fizetnék így nehéz. De simán lehet kipróbálnám sráccal is hogy orálisan kényeztet. Miért nem éltem meg? Mert nincsenek bi/meleg barátaim.

2022. máj. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
Mi a férjemmel rengeteg vágyunkat megéltük. Az egész úgy kezdődött, hogy elkezdtünk hármasozni, majd párcserézni. Utána kisebb csoportszexeket még kipróbáltunk (2-3 főt vettünk be. Nőket és férfiakat is). Majd pedig a nagyobb gangbageket is kipróbáltuk (4-12 férfi + 1 nő). Orgiákon is jártunk (20-30 férfi + 2-4 nő). Nívósabb glory holet is kipróbáltuk nem egyszer. Emellett a BDSM-et is kipróbáltuk. A legjobb élmény a BDSM tematikájú gangbang volt nekem. Én nem bántam meg egyiket sem. Mindig tudtam, hogy mire vállalkozok. Megválogattuk a résztvevőket elég alaposan, így nem sok olyan eset volt, amikor hülyéket fogtunk ki (csak az elején párszor, de az is inkább viccesre sikeredett). Egy vágyam van, amit valószínűleg nem tudok sose megvalósítani az a 20-25 férfi + 1 nő. Ha sikerül, akkor sikerül, ha nem, akkor nem.
2022. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%
“Hány éves vagy” Erről lehet felismerni egy tipikus privátvadász kérdést. 😀
2022. máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem vágy, csak megnéztem meg elolvastam. Az elmúlt egy hétben egy férfi háromszor is kiírta ide a Jason-kérdést a nőknek...
2022. máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

bukkake. Imádok szopni meg ha a számba, arcomra élveznek, de mindig csak egy pasival volt. Nagyon izgatóak az ilyen videok, odaképzelem magam...

De van pasim, szóval marad a fantázia :D

2022. máj. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%
Sok ideig nem mertem megélni az egyik vágyamat, mert előjött bennem is a mit szólnak majd mások para. Ahogy ezt elengedtem ki is próbáltam. Bukkake girl lettem. Kikötöztek a szoba közepén és kb 30 pasi verte rám.
2022. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%
Inkább azt mondanám, nincs kivel kiélnem.
2022. máj. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
68%
Szeretném ha lepisilne egy csaj és jól kinyalhatnám utána. Ez már csak vágy marad ,a koromból adódóan is.
2022. máj. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%
Hasonlóan a 7-eshez nekem sincs kivel kiélnem F
2022. máj. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
8%
Ha rám írna egy hölgy!
2022. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!