Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet, hogy mindenki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet, hogy mindenki kifejezetten kicsinek látja a péniszemet pedig nagy?

Figyelt kérdés

Több lány is azt hitte már, hogy kicsi, akikkel együtt voltam…


Azt tippelték hogy az átlagnál valamivel kisebb.

De amúgy nem zavarta Őket.


Viszont többször is lemértem és 16.8 cm hosszú, ami elvileg inkább nagy. Legalábbis biztos, hogy átlag felett van…


Pedig csak 172 cm magas vagyok és viszonylag vékony is, 67 kg.


A kezem 18 cm, ami szerintem átlagos a férfiaknál.


Mégis, készítettem pár képet magamról és tényleg inkább kicsinek tűnik.


Miért lehet ez?


Mérésnél nem csaltam, annak semmi értelme nem lenne.


Egyszerűen rátettem egy vonalzót és megnéztem, hogy meddig ér.

A vonalzót nem nyomtam be a szemérem csontomig, csak lazán a behelyezhető résztől mértem…


Van erre valami magyarázat, hogy 3/3 lány miért említette meg, hogy kicsit kicsi, ha gyakorlatilag nem is az?



2022. máj. 10. 15:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%

#10.


Mert a Te tapasztalataid = reprezentatív minta?

2022. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
Ne mutogasd mindenkinek, senkit nem érdekel a dicselvésed.
2022. máj. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#12.


Nem mutogatom én senkinek.

Eddig 3 lány látta, aki akarta is látni…


Az ellenkezőjét nem tudom, hogy honnan szetted, de sehol nem írtam olyat hogy mutogatnám.

2022. máj. 10. 16:36
 14/17 anonim ***** válasza:
37%
Dehogy 13-14 az atlag :DD imadom, hogy az ilyen 16 mar atlag feletti valaszokat felpontozzak. Amikor meg jönnek a nok, akik valojaban talalkoznak peniszekkel es elmondjak, hogy ilyen 16-17 centisekkel talalkoznak a legtobbszor, akkor meg le vannak pontozva, mint altalaban en is. Mert hat az ugye nem reprezentativ minta, bezzeg a google elso talalat, az igen! Arrol nem is beszelve, hogyha a mintaban volt pl 1 db 12 centis, 2 db 13 centis,5 db 17 centis meg 2db 18 centis annak is az atlaga 15,9 cm, mikpzben tisztan latszik, hogy a legnagyobb elofordulasa a 17 centisnek volt.
2022. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
39%
#14 A kisp*csüek próbálják csak magukat ezzel nyugtatni. Elég sok pasival voltam együtt életemben. 80% ban 18 feletti méretük volt. Néhánynak 16 cm. Egy volt, aki ennél kisebbel rendelkezett. Szóval valamit nagyon elcsesztek a felméréseknél, mert én nem találkoztam 14 alattival soha
2022. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
56%

Nekem nem lenne elég, se hosszra se vastagságre :/


L

2022. máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező milyen nőkkel voltál te?
2022. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!