Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitcsináljak hogy érdekesebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak hogy érdekesebb legyen a szex?

Figyelt kérdés

A párommal 3éve vagyunk együtt és kezdem úgy érezni hogy már nem olyan lendülettel vagy élvezettel szexelünk hanem mintha tipik megszokás lenne ilyen monoton…

Mit tudnék csinálni amitől újra érdekes lenne a szex vagy milyen újdonságot csinálhatnék? (De ezt lehet csak én gondolom îgy ,de a pàrom nem)

Leszoktam mindig sz*pni,simogatom minden

Egyedül amit nem nagyon szoktam az a lovaglás azt nagyon ritkán csinálom meg annyira nem vagyok vad hogy pl a cicijeim az arcába nyomjam vagy elhez hasonló dolgok

Ti mit tudtok ajánlani mit csináljak annyira nincs így önbizalmam sem…. (Bocsánat ha érthetetlenül írtam le )


/N



2022. máj. 10. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Kezdésnek masztizzál elötte!
2022. máj. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Mi is voltunk ilyen mélypontom párommal.

Érdemes pl nagyobb előkészülettel bíró dolgokat kipróbálni, pl anál mert ez valószínű újra érdekesebbé teszi számotokra. Ne kövezzetek meg, csak egy példát említettem.

2022. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel szexi fehérneműt,mindig máshogyan kezdjenek neki ne mindig ugyanaz legyen pl: ha szoba volt a fő helyzetek kezdjétek egy jó közös zuhannyal…. Számtalan dolog van ami fellendítheti a szexuális életet,csak kicsit legyen merészebb fantáziád és kicsit legyél bátrabb.
2022. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szexi fehérnemű, nyalás, több simi, legyen valami új, ez logikus
2022. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is beszéljetek róla. Mondd el neki hogy te így látod így érzel, mondja el ő mit gondol. A kommunikáció alapnak kell hogy legyen.


Ha ez megvolt és arra jutottatok hogy ja, kicsit leült a dolog, akkor próbáljatok ki valami újat. Ti ismeritek egymást hogy mennyire vagytok nyitottak, mi fér bele, szóval ez most csak pár ötlet lesz:


-ne csak a szokásos módon történjen kezdeményezés hanem akár spontán is, mondjuk reggeli készítése közben

-egy-két új, szexi ruhadarab

-új helyszínek, pl konyha

-szexuális segédeszközök

-esetleg perverzebb/extrémebb dolgok kipróbálása.


Ezeket is egymással kell megbeszélni, és közös nevezőre jutni hogy kinek mi fér bele, és csak olyat kipróbálni, ami mindkét félnek oké. Annak nincs értelme hogy mondjuk beleegyezel a pisiszexbe hogy legyen valami új miközben a gondolatától is öklendezel, mert úgy csak kontraproduktív lesz a dolog.

2022. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az anális szex párszor szóba szokott jönni ő nagyon szeretné de én nagyon félek tőle és nagyon ráfeszülök így nem szoktam neki engedni, ez is közbe játszhat?
2022. máj. 10. 20:09
 7/12 A kérdező kommentje:
A szexi fehérnemű meg nem jàtszik nálam annyiból mert dagi/duci/túlsulyos nemtudom hogy írjam , vagyok és nincs önbizalmam nem bírnék abban elé állni..
2022. máj. 10. 20:31
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először beszélgessetek a szexről. Mondd el, hogy neked ez az érzésed és persze azt is kérdezd meg, ő mit gondol. Beszéljetek erről és esetleg azt is, hogy ki mire vágyna. Ezek után már csak meg kell valósítani. Próbálkozzatok új dolgokkal.
2022. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lábfétises dolgok, lábmunka.
2022. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexi ruha nélkül lefekszik veled, hiába vagy duci, akkor szexi ruhában még jobban fog kívanni. Szóval ez nem kizáró ok szerintem.
2022. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!