Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért megy mindig szex előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy mindig szex előtt wcre? Minek megy oda mitcsinal? Mindig pont akkor kell pisilnie?

Figyelt kérdés

Elkezdunk csókolózni ő meg fogja magát és kiszalad wcre mondja h mindjárt jön kérdeztem hova megy csak annyit mondott hogy nem mindegy az nekem?

Nincs ott sokáig 1 perc kB és jön utána folytatjuk. Egyszer nem akartam őt kiengedni akkor nagyon nyoszorgott hogy ki akar menni engedjem ki pisilnie kell de nem pisilt mert ha lehuzza a wct azt hallani és nem húzta le


2019. jún. 19. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nő? Mert akkor simán lehet, hogy kiment gogy intim törlőkendővel áttörölje magát lent. Én is szoktam, ha nem érzem magam frissnek ott lent. Ebben a melegben a nap végére azért megizzad az ember, és ha az esti fürdés előttra alakul a szex, akkor jó kicsit áttörölni előtte.
2019. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen nő

3 hónapja vagyunk egyutt 23 éves

2019. jún. 19. 22:51
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem megmossa a nemi szervét
2019. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%

Az első válaszolót se nyalnám ki... Az ilyen törlőkendőzés csak önámítás. MOSNI KELL. Aki él nemi életet, vagy nr adja isten műszálas/tanga bugyit hord, annak napjában 2 szer meg kellene mosni. Számomra ez az ápoltság, nem az intim szőrtelenítés!


Aki egyet ért velem, adhat egy zöld kezet. Amúgy szerintem az intim betéttel kapcsolatos tevékenységet intézett a leány


30F

2019. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Oda rejtette a puskáját, gyorsan elolvassa, mit kell csinálni szex közben. Nyugi, csak jól szeretne teljesíteni, de elfelejti a teendőket, ezért áttanulmányozza.

De miért nem beszélitek meg? Ne szex előtt jusson neked is eszedbe, hanem egy átlagos délután kérdezz rá.


28F

2019. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem akarja mondani neked de te akkor is tudni akarod, kiváncsi vagy, turkálni akarsz talán még a gondolataiban is. NÖLJ FEL!!!!
2019. jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem mindegy neked h mit csinál?
2019. jún. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Megmossa magát, vagy kiveszi a zsepit, intimbetétet. Nem titkol semmit, csak szégyenlős. Szerintem minél jobban firtatod, vagy furcsállod annál kínosabban érzi magát.
2019. jún. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Kiveszi a macskat a lyukbol, nehogy megkarmolja a pocsodet.
2019. jún. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Csak megtorli magat nedves torlokendovel.
2019. jún. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!