Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden ötödik embernek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ötödik embernek van aktív fertőzése. Akik kalandoznak, nem tartotok hogy elkapjátok?

Figyelt kérdés

Felmérések szerint minden időpillanatban van szexuális úton terjedő betegsége aktívan fertőző állapotban az emberek 20%-ának, de ez cserélődik, miközben egyeseknek elmúlik, ugyanannyi új ember elkapja, de a 20% állandó.


Ez azt jelenti, hogy aki volt már 10 emberrel, jó esély van arra, hogy kb. 2-nek volt valami fertője. Szerencse alapján lehet több is meg kevesebb is.

Lehet ez nem sokáig tartó bakteriális fertőzés, illetve éveken át lappangó és később csúnyán előtörő vírus, amiről nem is feltétlenül tud az ember.


Azokat kérdezem, akik hajlandóak belemenni egyéjszakás kalandokba, vagy szexkapcsolatokba, hogy nem tartanak-e ettől. Vagy normális kapcsolatokba, de már sok volt mert nem tartottak sokáig.

A gumi nem véd meg teljesen. Ezért is kapja el ugyanannyi újabb ember, amennyi közben kigyógyul.

Nem foglalkoztok ezzel? Vagy megéri a kockázat az élményért? Bevállaljátok akkor is ha fertőzés lesz? Akár még olyannal is, aki bevallja hogy van neki? Bár gondolom inkább eltitkolja akinek van, mert különben nem vállalnák be vele.



2022. máj. 10. 22:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
A gumi megvéd. Sosem kaptam el semmit.
2022. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Szintén gumi, sose kaptam el semmit!
2022. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Gumi megvéd. De ha meg elkapok valamit, akkor majd meggyógyulok.


Járok félévente STD szűrésekre…


Azért olyat elkapni ami gyógyíthatatlan, gumival nem nagyon lehet.

2022. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Akkor nem is csókolózhatnék senkivel az is veszélyes
2022. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
3: hpv (egyik leggyakoribb std) gumival is atterjedhet csaxólok, és kb lehetetlen kiirtani a testbol veglegesen.
2022. máj. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

#5.


Igen és a felnőtt emberek 85% fertőzött vele és békésen együtt tud vele élni.


Ha azt nem akarod elkapni, akkor vonulj kolostorba.

2022. máj. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
mar elkaptam, szoval tudom mirol beszelek:D de akkor hajra, kellemes condyloma eltavolitast kivanok a magyar egeszsegugybeb
2022. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes akkor úgy tűnik rontom a statisztikát, vagy olyan immunrendszerem van hogy rákgyógyszert kellene fejleszteni belőle 😄

Nagyon sok alkalmi partnerem van (swingerek és többes partik rendszeres látogatójaként nem nehéz), de mindig óvszert használok. Évente tesztelek, nem tegnap kezdtem és nem kaptam még el semmit.

2022. máj. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Èn megmondom őszintèn, èn kaptam màr el fertőzèst, olyan lànyról, aki igènyes volt...utànna jött rà, korrekt volt, szólt nekem. Kikezeltek...
2022. máj. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vagy gumival szexelek vagy friss STD szűréssel rendelkezik mindenki (így többesezek). Legalább évente 5-20 alkalommal van így szűrésem. Soha semmi bajom nem volt. Emellett évente 1-2x nőgyógyászhoz is megyek. Amúgy méhnyakrák oltásom is van. Szóval nem igazán aggódok, mert mindenre odafigyelek.
2022. máj. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!