Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a sexnél a férfi nem birja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a sexnél a férfi nem birja ki sokáig és hamar elsül viszont félperc után ujra aktiv és ezt megismétli még párszor akkor elérhet e egy nönél orgazmust?

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 21:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%

Nem, mert a nők 10 másodperc alatt visszazuhannak. Ez akkor is igaz, ha nyalásról van szó.


(Férfi válaszoló vagyok, csaxólok)

2022. jan. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindneki bír több menetet, és fél perc pihi után menet, egymás után többször, hát, nehéz elképzelni. Részemről agyrém, ha állandóan meg kell szakítani. Mire jó lenne, elmegy, az én libidómnak meg lőttek, max reményedhetek, hogy talán lesz mégvalami. Egymás után többször szörnyen frusztráló lehet. Adtam már esélyt gyorstüzelőnek, de egy idő után úgy éreztem, hogy kár nekiallni. Nem voltunk együtt sokáig.
2022. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
98%
Wow, a #1es eltalálta, öröm olyan férfi választ olvasni, aki látott már nőt. Rövid válasz: valóban így van, ha megszakítod, akkor mintha el se kezdted volna, és csak gyűlik a feszültség.
2022. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Mégis ki akarna 5x 1 percet szexelni? Eleg lohasztó lenne.

Nyalással ettől düggetlenül el tudsz érni orgazmust

2022. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha már elsültél, inkább folytasd azonnal nyalással, ujjazással. Ha abbahagyod, akkor kezdheted elölről az egészet és ez a csajnak nem jó.
2022. jan. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jan. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
12%

Köszönöm 3-as az elismerő szavakat. Igen, láttam már nőt, nem is egyet sikerült már a gyönyör legfelsőbb szintjére juttatni. Mondhatjuk, h profi vagyok (mégsem voltak egyéjszakás kalandjaim). Már csak arra kéne rajönnöm hogyan kereshetek pénzt a tudásommal 🤔


Ha valakinek van konkrét, és működő ötlete, szívesen fogadom privátban is

2022. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmüen nem.


Az indoklások a fentebbi válaszokban találhatóak.

2022. jan. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorikérdések helyett irány egy pszichiáter, meg egy szexuálpszichológus. A pszichiáter majd ad neked valami gyógyszert, azt hiszem a bupropion hatásos az ilyesmire. (ahogy nagyon sok más gyógyszer is)


Vagy vegyél egy kis utcai speedet, de így nem lehet élni. Így inkább ne is menj nő közelébe

2022. jan. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi lenne abban jó nekem hogy 5ször 1 percig böködnek? Frász is kitörne, és elég hamar elsárkányosodnék. Nekem elég egy megszakítás, és már 0-n vagyok.
2022. jan. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!