Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a baratnotok elvbol elutasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baratnotok elvbol elutasitja az analt, ki sem probalja, akkor kiadjatok az utjat?

Figyelt kérdés
Altalaban kiprobaljak a parok a dolgokat es,ha ugy sem jo, akkor nem szokta a pasi eroltetni. De mi van,ha ki sem akarja probalni?
2022. máj. 12. 14:00
1 2
 1/15 kisördög1 ***** válasza:
100%

Ha emiatt kiadnád az útját, akkor kb ennit is jelent számodra. Van hogy bizonyos dolgok nem mennek vagy az egyik fél nem akarja, de mivel szeretjük és sok minden más jó vele, átlépünk ezen.

Persze ha neked csak egy dugható csajt jelent akkor ne habozz, add ki az útját és keress olyat aki engedi hogy s..gbe rakd!

2022. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként jó a kapcsolat, akkor nem dobom ki. Nálunk se akar semmi extrát az asszony az alapokon kívül. Ha valami érdekel, ki lehet próbálni máshol, ha nagyon akarod.
2022. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék az érintett lány, és a fiú ezért szakítana velem, boldog lennék, hogy ilyen hamar kiderült, mekkora idióta.
2022. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem szakítanék ezért vele, de ettől még rossz hozzáállás ez. Kapcsolat egyik lényege, hogy együtt megtapasztalunk új dolgokat majd az igényeket egymáshoz illesztjük.
2022. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én adnám ki az utadat, ha neked ez feltétel, hogy kipróbáljak vmit amit elvből elutasítok.

Mert ez nem szerelem illetve szeretet, hanem használni akarsz csak.

2022. máj. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt aki kiadta az utam. Az egyik még randi fázisban amikor kiderúlt hogy nem vállalom be. A másik meg már féléve eggyütt voltunk és akkor próbálkozott tus alatt a fenekembe az ujjával, leállítottam, dugtunk és utána megbeszéltük nekem az anál nem ok. Az eset után nem értem el többet se neten, se telefonon. Ignorált...
2022. máj. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Keress olyat akinek tolhatod a púzóját és örül is neki.. fontos a szexuális egyezőség...
2022. máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hálistennek én nem ilyen emberekkel futottam eddig össze...

Azért ez nem olyan dolog, hogy te vagy felül vagy a nő... Azért ez egy teljesen másik dolog. Én is elutasítom 100%-ig az anált. És szerintem lehet beleszólásom.

Ha nagyon erőszakoskodna velem valaki, akkor én megmondanám, hogy először neked, aztán nekem...

2022. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ki. Ha nem passzolnak a szexuális preferenciaink akkor előbb utóbb megcsalás vagy prostizás lenne. Én olyan párt keresek akivel 100%ban passzolnak a szexualitásunk.
2022. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 onlyjustme ***** válasza:
Ez attól függ neked mennyire fontos az anál, ha ez a fétised akkor keress olyat akinek szintén ez. A szexben passzolni szükséges de nem elégséges feltétele egy jó kapcsolatnak.
2022. máj. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!