Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menstruáció esetén hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció esetén hogyan oldjátok meg a szexet?

Figyelt kérdés

Tampont használók, előtte kiveszitek? Ha igen, mit csináltok, hogy addig se legyen vérzés, amíg lekerül a bugyi?

Betét esetén pedig ugyanúgy leveszitek ahogy van a párotok előtt, vagy előtte szintén eltüntetitek, hogy ne lássa a véreset? Ha utóbbi, akkor addig mit tesztek oda, hogy ne folyjon, szintén?

Hogyan lehet megoldani?



2022. máj. 13. 21:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Tudom hogy mikor van meg a páromnak, miért kellene titkolnia hogy éppen megvan neki?
2022. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Egy igazi férfit nem zavar a vér, csak a kisfiúkat.
2022. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%
A zuhany alap előtte, így semmiképp nem lát semmi olyat.
2022. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Nem szoktam akkor szexelni. Hatam kozepere se.
2022. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanúgy mint máskor csak magam alá teszek egy törölközőt. Intim kelyhet használok, nyilván előtte azt kiveszem.
2022. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván nem tolom az arca elé a véres tamponom. Kimegyek a mosdóba, kiveszem a tampont, aztán szexelünk, mint bármikor máskor. Tablettával védekezek, de alapból is keveset vérzek. Letertünk egy törölközőt, és megy minden, mint mindig. Többnyire higéniai okokból zuhany után szóltunk szexelni.
2022. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem sűrűn szoktam olyankor, de amikor előfordult akkor persze tudta a párom, előtte zuhany, előjáték alatt vagy amíg ruhába voltam betét bent volt, utána törölközőt raktunk magunk alá, és szex után megint zuhany.
2022. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

A jó katona vérben is harcol :D

Engem sosem zavart egyik nőnél sem.

De egyébként törölközőt használtunk mi is általában.

2022. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
22%

Bugyit félig letolom hátul és kutyusban. A betét hátsó véget kitûröm és a bugyi felső hátsó peremére tesszük.


Vagy: oldalt félre húzom a bugyit és mellette hatol be a párom. Ha ügyes az ember akkor nem maszatol. Max törölköző alánk, de némi gyakorlattal már az is tiszta marad

2022. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem szexelek ilyenkor, nekem egyáltalán nem komfortos a tudat hogy minden tiszta vér legyen.
2022. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!