Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyenkor hogy oldjátok meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel akkor is szoktunk szexelni, amikor éppen menstruál. Viszont ilyenkor tiszta vér leszek általában, majdnem az egész lágyékom. Ez őt zavarja egy kicsit, mert én tiszta vér vagyok, ez feszélyezi is. De ez viszont engem egyáltalán nem zavar. Egyedül az aktus utáni "takarítás". Hogy lehetne valahogy megoldani, hogy ne legyek se én, se ő tiszta vér?

2017. febr. 5. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
sehogy basszki, ez már csak ilyen műfaj.
2017. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Ilyenkor nem szexelunk. Barmennyire jo lenne. A mehszaj nyitottabb az atlagosnal es ez egy kapu a fertozesenek. Nem szeretnek PIDet.

Diplomas apolo 22/L

2017. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Piszok egyszerűen. Ilyenkor nincs szex. Ha meg annyira nem bírod ki engedd meg hogy orálisan elégítsen ki (egyoldalúan). Legtöbb barátnőm ilyenkor egyáltalán nem is akart hallani a szexről (görcsök, ingerlékenység... miatt) Mostani barátnőmnél is ilyenkor maximum az összebújásig jutunk el és a pociját szoktam simogatni, amihez ugy hozzászokott menstruációkor hogy már elvárja :)
2017. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem kéne elítélni azt aki csinálja így mi is szeretjük menzesz alatt a szexet én hiába vérzek ilyenkor még jobban kívánom a szexet mint átlagos napokon bármikor.


sajnos nehezen lehet vér nélkül megoldani, bár úgy tudom van valami soft tampon nevú dolog amit ha felhelyez a lány a méhszájáig a pasi tud benne mozogni és nem lesz véres, bár nem tudom hogy hogyan fér be még mellé normálisan a pénisz főleg ha nagyobb...

2017. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél valahol - pl Müller - természetes szivacsot, mosd ki jó alaposan meleg vízben. Vágj belőle egy megfelelő méretet, helyezd fel, szexelj, vedd ki, mosd el meleg vízben és száradás után csomagold el.
2017. febr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!