Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés az anál lyukba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az anál lyukba dugni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 16. 18:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
42%
Kakis érzés. Nem normális.
2022. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Csodálatos érzés adni és kapni is.
2022. máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Kapni csodalatos erzes.
2022. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes érzés. Nagyon szűk. kicsit nehézkes a bejutás és nagyon türelmesnek és óvatosnak kell lenni. Rengeteg síkosítót igényel a művelet és könnyű fájdalmat okozni a legnagyobb odafigyelés ellenére is. A bejárat nagyon szorosan fogja a farkam. Nekem nem nagyon jött be, de a barátnőm imádja.
2022. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, én imádom ha a férjem popsiba…
2022. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több csajjal is volt részem análszexben, de őszintén szólva nekem inkább izgalmas volt mint jó. A látvány meg a tudat hogy a csaj hagyja az nagyon felizgat, de maga az inger nekem kevesebb volt, nehezebben is élvezek úgy el. Nem arra van kitalálva, na. De attól még néha jó.
2022. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

#6

Azt hittem ezzel egyedül vagyok. Nekem is gyengébb ott egy kicsivel az inger.

2022. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, nekem sokkal erősebb az inger.
2022. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
37%
1-es vagyok, üzenem annak aki lepontozott. A segglyuk fosásra való. Akinek kedve van fertőző székletből vérmárgezért kapni meg a colibaktériummal megfertőzni a hüvelyt, az csinálja análisan. Hány kislányt kellett már megműteni azért, mert szétszakadt a végbelénél valami, mert a kamasz patkánygyerek barátja análozta már 13 évesen??? Ott a cikk a neten meg kell nézni! A sok kakamániásra semmi szükség. A szexre a nemi szerv való és nem a végbél! Aki meg ezzel okoz a barátnőjének sérülést, azt kicsavart karral vinném a hatóságra testi sértésért.
2022. máj. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Isten jó. Énnimádom kapni. Ahogy kitölt tágít valami nagy. Adniis szeretem. 25L
2022. máj. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!