Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy szoktátok ezt csinálni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktátok ezt csinálni? (alkalmi kapcsolat, első alkalom)

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy nyáron elkezdenék ismerkedni a neten. Komoly kapcsolat jelenleg nem jöhet szóba, mert majd jövő év elején elköltözöm, távkapcsolatot meg nem akarok, meg most amúgy is másra kell koncentrálnom.

Sosem ismerkedtem még a neten, nem volt még sem alkalmi, sem barátság extrákkal kapcsolatom. Ha pl. találkozom valakivel, aki szimpatikus és úgy döntök, lefekszem vele, akkor ilyenkor ti hova szoktatok menni? Ha hozzám mennénk, nyilván nekem az lenne a legkényelmesebb, de tartanék attól, hogy ha mégsem akarnám folytatni és kifogok egy idiótát, aki ezt nem bírja felfogni, akkor ha tudja, hol lakom, tudna zaklatni. Idegenekhez felmenni meg kicsit rizikós lehet, mert kiszolgáltatottabb helyzetben vagyok.

Hotelt, szobát meg nem akarok fizettetni a pasival, és én sem akarnék erre költeni.

Lehet kicsit paranoiás vagyok, de kiskorom óta anyám belém nevelte, hogy legyek nagyon óvatos az idegenekkel…


2022. máj. 16. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Ne aggódj, mindjárt egy rakat ajánlatot kapsz maximálisan megbízható vadidegenektől...
2022. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Hány éves vagy?
2022. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Mi "búvóhelyre" szoktunk menni!
2022. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ajánlatokat nem kérek, nem itt keresek partnert!

20 éves vagyok

2022. máj. 16. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Hát ez tényleg egy nehéz dolog. Igazából ezt a kockázatot nem lehet elkerülni az ilyen alkalmi dolgoknál, vigyél magaddal valami paprikasprayt ha nem akarsz kockáztatni. De azért nem túl gyakori az ilyen eset szerintem. Hozzám szerencsére ketten is fel mertek jönni és nem bánták meg:D

21F

2022. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj vele elotte viszonylag hosszabb ideig, hogy valamennyire azert kideruljon rola, hogy fel lehet-e hozza menni. Vagy valami ismeros ismerosevel ismerkedj, akit le tudsz informalni.
2022. máj. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindegy hogy felmész valakihez, vagy hozzád megy fel, vagy közösen mentek valahova bizalom kell hozzá. Ugyebár a szexhez is, a nélkül nem működik.

Ha totál anonim módon csak kötetlen szexet keresel akkor meg látogass meg egy swingert. Ott adott a hely, idő, nem kell semmit egyeztetni, keresgélni face to face ott találod 100% kamumentesen a pasikat.

Ha a neten ismerkedsz akkor rájössz majd, hogy 100 jelentkezőből 80 csak recskahuszár, randira sosem fog elmenni, 19 talán igen, de inkább ne jött volna idióta és max. 1% az "esetleg" kategória. Szóval irgalmatlan mennyiségű levélen át fogod magad rágni. Addig meg amíg kialakul a rutinod elég sok pofáraesés fog történni.

2022. máj. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!