Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy fiatal és kezdő kapcsolatb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal és kezdő kapcsolatban lévőknél szerintetek mennyi idő után lehetne felhozni témának a szexet és csinálni is? Nálatok hogy volt az első alkalmatok?

Figyelt kérdés
A barátnőm 18 éves és eddig olyan kapcsolatai voltak (nem sok, szám szerint 3), ahol nem figyeltek rá. Én 20 éves vagyok és nekem kapcsolatom sem volt és nagyon figyelek rá, próbálok mindent az igényeinek megfelelően csinálni. Január óta vagyunk együtt, sokáig is udvaroltam neki, nagyjából 5 hónapig, azóta, hogy beköltöztem a faluba, ahol ő is lakik a családjával. Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! További szép napot mindenkinek!

2018. aug. 16. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi először akkor feküdtünk le egymással, amikor először együtt aludtunk. Igaz egyikünknek sem az első élménye votl, de szerintem fontos, hogy ne úgy essetek egymásnak, hogy utána valakinek öltöznie kell, majd hazamenni, ne hagyjátok ki az együtt alvás élményét.
2018. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mindketten úgy érzitek, hogy már felkészültek rá... erről lehet kommunikálni is... Amúgy pedig nincs rá általános recept.
2018. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legelső 4 hónap után volt, nekem is és a barátomnaknis az első volt , elötte már alaudtu k együtt de max csak petting volt, nem terveztük előre csak megtörtént mert úgy éreztük hogy késszenállunk rá.
2018. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mi még nem aludtunk a másiknál, pedig suliidőben egy albiban lakok és oda jöhetne egy-egy hétvégén. Lazák és kedvesek a szülei, de azt mondta, hogy szerinte még nem engednék meg neki azt, hogy együtt aludjunk. És ha nem lenne több, akkor sem engednék meg neki. Én is szeretnék róla majd kommunikálni, illetve pettingelni és nem csak belekezdeni egyből a közepébe.
2018. aug. 16. 13:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő is szűz még? Bocsi, a kérdésből nekem nem annyira egyértelmű.
2018. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem igen, de még beszélni sem mertem róla neki. Bár szerintem sejti, hogy az vagyok. Én róla nem tudok biztosat mondani, de úgy vélem, hogy ő is szűz még.
2018. aug. 18. 17:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor először is azt kell kipuhatoloznod, hogy szűz-e még, mert nekem nem volt egyértelmű 3 baráttal a háta mögött ez a több hónapos "plátói" kapcsolat. Bár, ha 18 évesen is ennyire szigorúan fogják az együttalvást illetően, akkor szerintem is az, főleg, hogy 8 hónap sem lépett még ő sem.

Nagyon rendes vagy, hogy ilyen türelmesen állsz hozzá, de most már ennyi hónap után a szülők sem állhatnak az utatokba, főleg, hogy mindketten nagykorúak vagytok. Szóval én a következő találkozásnál felhoznám, hogy a korábbi kapcsolataiban meddig jutott (nem kellenek a "mocskos" részletek, csak annyi, hogy képben legyél).

Az mindeképpen jó lesz majd, ha pettinggel indítotok, nem kell ajtóstul rontani a házba.

2018. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És ezt a témát hogyan lehetne felhozni? Vagy hogyan tudnám legyűrni a félelmemet és egyben hogyan ne jöjjek zavarba?
2018. aug. 19. 12:48
 9/12 anonim válasza:
85%

Remélem, hogy így négy nappal később még nem késő, de gondoltam megosztom a tapasztalataim. Nekem barátommal 3 hónap után volt meg a legelső együttlétem, de már szerintem 1 hónappal előtte felhozta a témát, természetesen nem erőltetve. Nekem nagyon sokat segített, hogy utána lélekben feltudjak rá készülni, mert így tudom, hogy sokkal hamarabb felkészültem, mint a beszélgetés nélkül.


Én is ajánlom, hogy előbb ugye puhatolózz nála ilyen téren. Nálunk ez úgy történt, hogy valahogyan szóba került ez az egész szexualitás téma, azt hiszem talán pont a második hónapban ejtett első petting kapcsán, és ő csak annyit mondott, hogy ő már készen állna rá, és megvár engem is, rajtam múlik. Végül ott lyukadtunk ki, hogy megbeszéltünk egy időpontot, hogy ne érjen váratlanul. Tudom, hogy ez így egyesek szerint "elrontja az élményt meg a spontaneitását", de nekem így jobb volt. Ja, és nekünk sem volt ottalvós a dolog sajnos. Mi csak kerestünk egy olyan időpontot, ahol nem voltak itthon a családtagjaim. Esetleg ajánld fel neki te is ezt az előre megbeszélt időpontot, a helyet, ahol neki is jó, ahogyan azt is, hogy, ha ezzel bármi kétsége lenne vagy akármi, nyugodtan megbeszélhetitek. Én bőségesen kihasználtam :)

Illetve még talán a félelem legyőzésében segíthet az is, ha neten beszélitek meg. Iiigen, tudom, hogy személytelen, de mindannyian tudjuk, hogy az ember jóval bátrabb neten.


Én ugyan még fiatal vagyok hozzád képest, de remélem azért hasznos volt valamennyire a válaszom.

17/L

2018. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Mi 2 hónap után feküdtünk le először. :) De már előtte vagy 10x aludtunk együtt,akkor szinte semmi sem volt.
2018. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!