Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben azt mondja a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben azt mondja a pasi hogy szeretlek akkor szerelmes?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel szexelni járunk össze pár hónapja és a legutóbbi alkalom közben mondta hogy "basszameg szeretlek"
2022. máj. 16. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az ő szintjén ez a szerelem.


De egy úriember nem káromkodik szerelmi vallomás közben, és meri vállalni az érzelmeit akkor is, ha nincs mámoros állapotban.

2022. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Lényegtelen mit mond, arra figyelj amit tesz.
2022. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem szerelmes


20f

2022. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem szerelmes. Van hogy én is azt mondom annak akivel osszejarok, kozben nem vagyok szerelmes.
2022. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Nem az, mert én szemünkbe megmondom hogy csak farkalni akarok oszt csa.. Minek hazudozzak úgy is kellek az egésznek. Nincs értelme

Ha szeretek vkit megmondom neki, bár nem akarok szeretni

Testépítő bajnok 5x

Pacekom határtalan stílusom nemzetközi

2022. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De megbeszeltuk az elején hogy ez csak szex. Én nem nyomulok rá nem akarok tőle többet akkor minek mondja? Részegen feltekenykedett mert találkoztam egy fiú barátommal. Másnap bocsánatot kért és irta hogy asszem nagyon szeretlek.
2022. máj. 16. 22:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért szeretet, és szeretet közt van különbség. Szeretni lehet szerelemből, és barátságből is. Szerintem tisztázd vele, hogy szeret. Barátilag, vagy szerelemből. Baráti szeretet is lehet féltékenység, vagy csaknlehet félt mint barátot.
2022. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogadj meg egy tanácsot baby, ne arra figyelj amit a pasi mond, hanem amit csinál! Majd ha az ágyon kívül is akar veled közös programokat akkor talán úgy is van ahogy mondta.
2022. máj. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Vannak nők, akik orgazmust színlelnek egy kapcsolatért, és vannak férfiak, akik kapcsolatot színlelnek egy orgazmusért...
2022. máj. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek férfiként, mert anonim oldal: az ágyban mikor egy csajjal vagyok, mindig szerelmes vagyok, én is szoktam ezt mondani a nagy izgalom hevében. Leszáll a farkunkba a vér, plusz a gyönyör, ezt hozza ki belőlünk, abban a pillanatban tényleg dúl a szerelem. Várd meg, hogy mondja szexen kivül is.
2022. máj. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!