Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretlek de nem vagyok beléd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretlek de nem vagyok beléd szerelmes. Ezt mondta a párom. Szerintetek érdemes így együtt maradnunk? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Tiszta szívemből szeretem de ezek után elgondolkoztam....

2021. máj. 9. 14:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

Nálam ez szép végszó lenne.

Csomagolás és mehetne is a házamból, ha ezt így nekem mondta volna.

Azzal a két bőrőndjével, amivel jött.taxit hívnék neki, de az állomásra már nem vinném ki ezek után.

38F

2021. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Ha már régóta vagytok, akkor természetes, hogy nincs az a szerelem, ami az elején volt.

Hanem jön a szeretet, a kötődés, a törődés, hűség, stb..

2021. máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Most akkor tiszta szívből szereted vagy szerelmes vagy? 🤷‍♂️
2021. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%

Ez általában azt jelenti, hogy szereti a megszokott dolgot veled, de már csak tartaléknak tekint, akit majd lecserél, ha talál mást.


#2: Jó itt megtudnom, hogy én 12 évig természetellenes dolgot éreztem...

2021. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%

#4 es, kérlek határozd meg a szerelmet.

Neurobiológiai szempontból nem tart örökké.

2021. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
#5: Egy érzés. Te meghatároznád nekem pontosabban? Akkor leírom, hogy az volt e.
2021. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#3: én szerelmes vagyok, soha nem szerettem még így senkit. Szar érzés hogy ez fordítva nem igaz.

Másodjára vagyunk együtt, volt már egy 2 éves szünetünk. Aztán úgy hozta a sors hogy újra egymásra találtunk.

Az elején még nagyon szerelmes volt belém de ez mostanra már elmúlt. Én még ugyanazt érzem mint az elején. Előttünk van még az élet nem tudom hogy így van e értelme vele tervezni. Lehet csak az időmet húzom vele.... 😞 Tényleg azt érzem hogy képtelen vagyok elengedni...Nem tudom hogy mi lenne a leghelyesebb ebbe a szituációban.

2021. máj. 9. 16:07
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Mondott valamit, oké. De te mit érzel? Mi jön felőle? Szeretetet nyújt oly módon, hogy te attól boldog és elégedett vagy? Értékeled az őszinteségét?


Komolyan elhiszed, hogy az a férfi, aki folyton a szerelmet kergeti, hűségesen leél egyetlen nővel egy életet? Nézz körül és lásd a valóságot, ne a szappanoperákat próbáld másolni.


Tegyük fel, hogy a ti szerelmetek már alább hagyott. Maradt utána szeretet, tisztelet, meghitt közös pillanatok, bizalom?

Igazából nem te nem vagy biztonságban, hanem a párod nincs, ha te egy ilyen vallomás miatt eldobnád őt. Ha igazán szeretnéd, akkor az érdekelne, hogyan hozhatnád vissza a szerelmét, mert azt időnként újra lángra lehet lobbantani.

2021. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 árokpart ***** válasza:
100%
Igen mindenképpen érdemes .
2021. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#8 nekem ez a szoveg azt jelenti hogy szakitana de mivel te nagyon ragaszkodsz így rád sozná ezt a terhet/ dontest.
2021. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!