Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elfogadom, hogy nem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elfogadom, hogy nem a méret a lényeg, hanem a technika, akkor azt hogy tudom fejleszteni, mire figyeljek? Hogy kell jól használni a péniszt?

Figyelt kérdés

Kicsi és vékony a péniszem, ami miatt kicsit komplexusos vagyok, de igyekszem és azt szeretném hogy ez ne legyen így…


Amúgy sosem szoktam siránkozni a méretem miatt, csak belül parázok miatta.


Mindenesetre azért már annak is örülök, hogy nincs mikropéniszem és hogy többé kevésbé egészséges vagyok… Próbálok optimista lenni és nem rosszul érezni magamat azért amiért nem vagyok egy gigachad, lókolbásszal a lábam között, mert legalább nem is lettem sem törpenövésű, sem semmi ilyesmi… Tehát annyira rosszul nem jártam a genetikai lottón, vannak sokan akiknek még nehezebb (sajnos).


Az a baj, hogy bár nem vagyok szűz, a koromhoz képest eléggé le vagyok maradva tapasztalatok terén (24 éves vagyok), plusz általában az idősebb lányok tetszenek…


Így akinél kezdeményeznék, nagy eséllyel volt átlagos és/vagy nagypéniszű pasival, amitől minden önbizalmam szertefoszlik.


Próbálom sulykolni magamban, hogy nem a méret a lényeg, hanem a teljesítmény, a technika, hogy hogyan használom a péniszemet, stb…


De az a helyzet, hogy bennem ezek nincsenek meg ösztön szinten, nem tudom hogy kell jól használni.


Sokat segítene, hogyha több tapasztalatom lenne (az eddig alkalmaimat 1 kezemen össze tudom számolni), de ez így egy ördögi kör.



2022. máj. 17. 16:05
 1/5 anonim válasza:
74%
Gyakorlás.
2022. máj. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Az elmélet kicsit ködös lenne ezért gyakorolj és figyelj. A csajnak előre mondd meg hogy szeretnéd ha jelezné hogy mi a jó neki és mi nem. Amikor jó neki, figyelj arra hogy hogy viselkedik a teste. Pár hónap és látványos eredményt érhetsz el így.
2022. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
sok tucat könyvet írtak a témában, kezdjed olvasni őket. Nagyon jó technikák vannak bennük. Ajánlom az erotikus masszázs, vagy tantrikus masszázs témaköröket. Angol nyelven érdemes keresni
2022. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Interneten rákeresve is találsz sok okosságot.

Ne legyél gyorstüzelő, ez az alap. Aztán a mélyre hatoló pózokkal érdemes próbálkozni, illetve a behatolás szöge lehet kicsit ferde, azzal is nagyobb az inger. A magabiztosság is sokat számít. Azt mutasd kifelé, hogy biztos vagy a képességeidben és abban, hogy tudod, mi a jó a nőnek. És ehhez a nyalást sem árt jól csinálni, ehhez is találsz leírást neten.

2022. máj. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha most itt 500 oldalon át leírnánk hogy kell jól rúgni a 11-est, vagy kosarat dobni, úszni akkor máris profi lennél belőle?

Ez az ahol csak a gyakorlás segít ÉS az ha odafigyelsz arra amit csinálsz - legfőképpen a partnereid visszajelzéseire. Ahogy az úszás, kerékpározás úgy a jó szex sem tanulható könyvekből.

2022. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!