Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy idegen nővel életetekbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy idegen nővel életetekben először találkoztok, és azt mondja, hogy nyugodtan belé élvezhetsz, nem lesz terhes, bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Hinnétek a nőnek? Én amondó vagyok, hogy inkább durrantok máshová. Most a betegségektől eltekintve.

Arról meggyőződni nem tudok, hogy valóban védekezik-e.



2022. máj. 18. 21:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Inkább állampolgárságot, gyerektartást... Szerintem eleve gyanús, ha felajánlja, hogy élvezz belé...
2022. máj. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Tudok, olyanról, ahol a csajnak orvos azt mondta nem lehet sose gyereke. Ezért gumi nélkül volt egy állandó partnere, de csak sex partner, semmi komoly. Azt gyerek lett a vége. Volt ámulas rendesen mindkettő részről.
2022. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Sok barátnőm volt akibe egyből beleélvezhettem. Volt aki tablettát szedett volt aki naptármódszerezett.

Fel kell nőni a szexhez!

2022. máj. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Ebben az esetben viszont nem tudni gyakorlatilag semmit sem a hölgyről.

Annyit biztosra tudok, hogy 44 éves.


Volt egy másik szituáció is, ő pénzt kért a dugásért, és említette, hogy belé is élvezhetek. Nyilván másoknak is felajánlotta. Lutri az egész, éppen ezért vagyok kíváncsi arra, hogy itt mások hogy vélekednek erről.


Egy életre félek nem lehetne elbújni, ha tudja a nevemet.

2022. máj. 19. 11:39
 15/19 anonim ***** válasza:
#8 pajti, ha 4 óra netezgetés, messengerezés után te felszedted dugásra akkor gondolod mások nem ismételték már meg ugyanezt a mutatványt? Lehet egy héten két különböző új pasival dug gumi nélkül. Szóval én ezért is fontolnám meg hogy gumival menjen a story.
2022. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Persze ez mindenképp számításba veendő dolog.
2022. máj. 19. 23:11
 17/19 anonim ***** válasza:

Mi lett végül?


Nekem kétszer volt ilyen, egyik spirált használt, elhittem neki és nem is esett teherbe, másik tablettát szedett, neki is elhittem, ő sem esett teherbe. Utóbbit háromszor is megküldtem (2x este, 1x reggel), harmadszorra voltam úgy, hogy azért már húzok gumit, úgyhogy harmadjára nem élveztem bele.

2023. jan. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem.
2023. jan. 31. 12:58
 19/19 anonim ***** válasza:
2023. jan. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!