Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek nehéz normális fiút találni aki nem csak szexelni akarna?

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem hiszem. Én most regisztráltam társkeresőre "kalandot keresek" címszóval. Írtak nekem, de a legtöbben hosszútávút keresnek.
2022. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Dugni akar kb mind
2022. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nehéz.

Elég sokan csak szexre vágynak

2022. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kevés olyan fiatal van, akinek igénye lenne, vagy alkalmas lenne, egy komoly kapcsolatra. Tehát a többség csak szexet akar, mert többre nincs szüksége.
2022. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz, lehet találni. Normális, női szemmel is vonzó, értelmes, megfelelő kisugárzással, némi kommunikációs képességgel, szimpatikus személyiséggel, stílussal rendelkező pasit találni - na az tényleg nehéz!
2022. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kapcsolatot akarnék, de sokkal könnyebben jön össze az érzelemmentes szex általában. Legalábbis részemről érzelemmentes. Tudom, nem nekem szólt a kérdés mert srác vagyok. De én mindíg úgy járok, hogy ha komolyak a szándékaim és nem vagyok nyomulós hanem kedves vagyok akkor vissza utasítanak. Ha teljesen rideg vagyok és csak dugni akarok arra mindíg van valaki. 19/F
2022. máj. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 ös én ilyennek tartom magam mégis barátzónáznak a lányok.
2022. máj. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyat találni nehéz, akivel szívesen randiznál, akivel kialakul a szimpátia. Kölcsönösen! Vannak azért normálisak is sokan, de távolság, kor, stílus, stb. miatt akkor is nehéz társat találni.
2022. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!