Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. 3,7 cm vastag átmérős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. 3,7 cm vastag átmérős péniszre mit szóltok?

Figyelt kérdés

2022. máj. 21. 08:39
A kérdező szavazást indított:
vékony, de legalább mehet az anál
ez nagyon kevés nincs esélyed barátnőre
semmi gond vele
21 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Vékony, és nincs anál!
2022. máj. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Rengeteg ilyen kérdés van már, nem értem, miért kell ezt 9823742x kiírni (csak átfogalmazva egy kicsit, de a lényeg ugyanaz).
2022. máj. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%
Mert erre veri otthon a faszát vagy is próbálja csak olyan kicsi hogy nem találja meg🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2022. máj. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Maga a kérdés is hülyeség. Milliméter pomtossaggal adtad meg a farokvastagsagot mintha minden lány azzal kezdene az ismerkedés vayg a szexet hogy lemeri milyen vastag a farkad.
2022. máj. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

4: Igen, mindig farok méréssel kezdik a lányok az ismerkedést :)


Viccet félre téve, fel kéne fogni most már, hogy senkit nem érdekel a vastagság, se a hossz. Mire oda kerültök, hogy a csaj lefekszik veled, nem fogja lemérni a farkad és nem fogja azt mondani, hogy "bocsika, ez túl kicsi nekem, na szevasz"... Sokkal fontosabb, hogy tudd használni a farkad és ennyi.


A 3,7 cm sztem teljesen rendben van.

2022. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Átlag alja
2022. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!