Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélnétek egy embert emiatt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélnétek egy embert emiatt, vagy meglátnátok benne a szeretetet?

Figyelt kérdés

1• Ha valakiről kiderülne, hogy fogyatékossággal élő (vagy aszexuális, titkoltan homoszexuális) -amúgy jogilag cselekvőképes- embereknek szolgáltat anyagi haszon ellenében alibit, társaságot, bizalmas meghittséget (akár egy fürdetést vagy kitárulkozó, tartalmas mély beszélgetést), intimitást(simogatást, stb) ?


2• Mennyivel lenne más a véleményetek, ha erotikus élményt is nyújtana mozgáskorlátozottaknak, végtagjaira béna vagy végtaghiányos továbbá látás/hallás sérült esetleg autista embereknek?


3• Egy randin otthagynátok, ha elmondaná, hogy ő a -korábban említett- "társadalmi felelősségvállalás" alatt (mint mellékfoglalkozás) erre gondolt


Korotokat, nemeteket, szexuális orientációtokat, valamint nemi identitásotokat is kérem szépen írjátok le.


4• Extra kérdés: beszélgettetek már a fenti csoportokba tartozó emberekkel élőszóban? Változtat ez a megitélésen?


Köszi mindenkinek, aki veszi a fáradtságot, főleg ha őszinte 👍



2022. máj. 21. 19:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Én is azt kérdezném: Miért érzed azt hogy ez elitélendő dolog?
2022. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy ez gazdasági döntés... amíg pénzt kérsz érte.

Tehát szexmunkás akarsz lenni, egy egyelőre kihasználatlan területen.

Ha gondolod, hogy érdemes, akkor vágj bele.

Hogyan szeretnéd hirdetni magad, erre már gondoltál?


Ja, aki Hollandiát dicsérte: láttam már olyat, hogy ott hogy megy.

Túl sok intimitást nem láttam benne.

Volt egy olyan nő, aki megölelte a pácienseit, receptre, és őt nem lehetett visszaölelni.

Egy másik az sima szexmunkás volt, csak neki kellett odadugnia a puncit, mert a páciensnek nem volt lába.

2022. júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

"Volt egy olyan nő, aki megölelte a pácienseit, receptre, és őt nem lehetett visszaölelni."


Ez szerintem nagyon szomorú. Sőt, gyalázatos. Ha nem lehet visszaölelni akkor az megalázó is. Eleve predesztinál egy alá-fölé rendeltséget, amitől még az adott pillanatban sem lehet elvonatkoztatni 😬


Ebben így tényleg nincs intimitás, csak eszetlen libsi porhintés 😞 Én ilyenben nem vennék részt.


Egy kérdés felmerült még bennem. Remélem minden eddigi válaszoló olvasni fogja ezeket a sorokat:


Mi a helyzet, ha a szolgáltató férfi? Legtöbb válaszoló miért érzi természetesnek, hogy csajról szól a kérdés? 🤔

Voltak akik rámírtak. Hetero férfiakról lévén szó, és a témában érintettek. Remélem megkapják amire vágynak! 🤗


#22. "Én is úgy gondolom, hogy ez gazdasági döntés... amíg pénzt kérsz érte"


Valóban így van. Valahogy én mégis magasztosabbnak érzem, mint egy szokványos ember (aki hamar találna magának partnert ingyen is) sokadik kapcarongyának vagy organikus dildójának szerepét.

2022. júl. 27. 11:42
 24/32 anonim ***** válasza:

Ha a szolgáltató férfi, akkor még érdekesebb a helyzet: ugyanis itt valóban érzelmeket kell mutatnia.

A nők többségének nem elég a sima dugás.

Ezek után viszont kizárólagosságot is akar a legtöbb nő.

2022. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

"ugyanis itt valóban érzelmeket kell mutatnia"

Úgy érzem, ezzel nem lenne gond. Nagyon sok szeretet és gyengédség van bennem 😊


"A nők többségének nem elég a sima dugás"

Tudom, magam is érzem a különbséget. Szerintem a férfiak nagyobb részét sem elégíti ki a lelketlen kefélés.

Feltételezem aki ideje legnagyobb részét széleskörű társaság nélkül tölti (barátokkal személyes találkozás mérséklődése, esetleges távmunka, szóval ilyen szociális szegregáció féleség), neki méginkább felértékelődik a személyesség és intimitás. Vagy nem tudom, pls. javítson ki valaki, ha tévedek.


Másrészt nem csak a hagyományos értelemben szexnek nevezett dologra gondoltam, mint szolgáltatás.


24-es, te mértékletesnek és eléggé toleráns embernek tűnsz. Hány éves vagy?



A kizárólagosság viszont tényleg egy olyan dolog ami nem kivitelezhető. Másrészt ez előny is lehet, mert akadályozza a túl mély kötődést.

2022. júl. 27. 13:04
 26/32 anonim ***** válasza:
94%

Ha férfi a szolgáltató, ott problémák lehetnek.

Egy nőnek nem elég a tiszta szex. Neki egy folyamat odáig eljutni a férfi szolgáltatóval. Egy bizalmi, egy lelki folyamat.

És ha ezen a folyamaton végigmegy, kialakul benne, akkor pedig már esélyes, hogy ragaszkodás is kialakul benne.

A nők eleve hajlamosak akaratlanul is könnyebben ragaszkodni ilyen helyzetben. Pláne ha egy olyan nőről van szó, aki nem is szokott ilyesféle intimebb, bensőségesebb figyelmet kapni.

2022. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

13:09 ezzel nem mondtál újat.


"Ha férfi a szolgáltató, ott problémák lehetnek."



Akármilyen nemű is a kliens, nem azért fizet ilyen testi jellegű dologért, mert full rendben van ő is, meg az egész élete. Nyilvánvaló, hogy van valamilyen probléma ami miatt ezt választja.

2022. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

A 27-es talán jól mondja: Mindegy, hogy férfi-e vagy nő.



"Egy nőnek nem elég a tiszta szex. Neki egy folyamat odáig eljutni a férfi szolgáltatóval. Egy bizalmi, egy lelki folyamat."


26, ezzel azt akarod mondani, hogy a férfiaknak ez nem egy folyamat? Nekik nincsenek mély/gyengéd érzéseik és érzelmeik? Másrészt miért nyilatkozol minden nő nevében? Nem szexista kicsit ez a bekategorizálás?


Sejtem, hogy erre nem gondoltál, mert egészen más ember lehetsz mint én, de mi van, ha valakinek olyan beállítottsága van, hogy képes katalizátorként is funkcionálni? Szóval percek alatt elérni partnerével a meghitt hangulatot, és kölcsönös bizalmat.



"És ha ezen a folyamaton végigmegy, kialakul benne, akkor pedig már esélyes, hogy ragaszkodás is kialakul benne."


Ez férfiban nem alakul ki?


Még egy elgondolkodtató dolog:

Biztos, hogy vállalhatatlan a túl mély kötődés kialakulásának kockázata? Úgy értem, hogy ha -pesszimistán- abból indulunk ki, hogy ez (az érzelmi kötelék) bekövetkezik, nem éri meg ezt is megtapasztalni, cserébe hogy a jót is megkapja az ember amire vágyik? Magam (2 igazi szerelmet, és annak minden magasságát és mélységét megélve) úgy gondolom, hogy a kellemetlenség sokkal kevésbé rossz, mintha az ember a jót sem tapasztalta volna meg. Ez utóbbi sokkal erősebben, tovább él, és örökre szóló élmény marad.



Mindenkinek köszönöm az eddigi hozzászólásokat. Sajnos legtöbben nem válaszoltak az "alkérdésekre", és korukat, nemüket, szexuális orientációjukat sem árulták el.

2022. júl. 27. 21:03
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért társadalmi felelősségvállalásnak beállítani a prostitúciót, hogy is mondjam... :D Érdekes hozzáállás.
2022. júl. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Oké, a társadalmi felelősségvállalásos dolgot már bánom, hogy beleírtam 🙄


De légyszi a rész-kérdésekre is válaszolni. Mert itt sokan csak egyet tudtak kiolvasni az egészből: Szex pénzért. Csak erre reflektálnak. Meg persze a társadalmi felel~ dologra 😁

2022. júl. 28. 10:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!