Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, létezik olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, létezik olyan, aki kifejezetten szereti, ha az arcára mennek el?

Figyelt kérdés
Nekem mindig ez jött be a legjobban, de bárkivel beszéltem, vagy barátnők közül is mindenkinek vagy a szájba menés jött be, vagy mellre, stb. Senkinek sem jött be kifejezetten az, ha arcra mentem volna el. Van bárki, akinek kifejezetten ez jön be?

2022. máj. 22. 17:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Az számit,ha azért szeretem mert örölneki a barátom?
2022. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Persze :D
2022. jún. 8. 20:52
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
#11 Számít! Sőt a legjobb egy ilyen barátnő!
2022. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Az arcraélvezéssel az a baj, hogy bármi, ha pl víz éri az arcodat, akkor is összerándulsz, első reakciód az, hogy le akarod törölni, stb. ráadásul a hajába is belemehet. Igazából csak jól néz ki, de a valóban jó érzés szájba és punciba elmenni :)
2022. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Férfiként: elméletben szexi az arcra élvezés, gyakorlatban meg mindig belemegy a szembe és a hajba, emiatt csak akkor megy arcra, ha beleegyezik.
2022. okt. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor azt mondom nem szeretem,de izgalmi állapotban már nem bánom,jöhet oda is :)))
2022. okt. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, akinek nem okoz problémát az ismerkedés, a szex, de soha nem izgatott, hogy a nők arcára élvezzek. Orált természetesen nagyon élvezem, de a szájba élvezés sem fontos számomra. A partneremre bízom, miként szeretné. Ha mehetek a szájába, akkor azt élvezem, ha a melleire, akkor azt, ha az arcára, fenekére, puncijára, puncijába, teste más pontjára, akkor azt értékelem és élvezem. A lényeg, hogy bármelyik módon kedveli, azt élvezettel tegye és főként izgatóan, szexin, erotikusan.
2022. okt. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
39%

En pl szeretem de leginkabb azert mert parom szereti

Volt h azt kerte h ne toroljuk le es ugy aludjak jol ram szaradt es reggel kellett lenyalnom

2022. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#18 Na ez a ful kamu ! Te se no vagy az tuti !
2022. okt. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!